En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 21.04.2018 06:46
TMSF, Adabank'ı 25 Nisan'da Satışa Çıkarıyor

TMSF, Adabank'ı 25 Nisan'da Satışa Çıkarıyor

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) Adabank AŞ'nin hisselerinin yüzde 94,44'ünü satışına yönelik ihale ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı..

 

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayınlanan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü'nün satışına ilişkin ilanına göre, TMSF, Adabank AŞ`nin yüzde 94,44 oarnındaki hissesini yeniden satışa çıkardı.
 
TMSF ilanına göre, Adabank AŞ'nin yüzde 94,44'lük hisselerinden oluşturulan Adabank Ticari ve İktisadi Bütünlüğü, kapalı zarf ve açık artırma usullerinin birlikte uygulanması yoluyla, cebri icra yoluyla haciz, rehin gibi yasal takyidatlardan ari olarak satışa çıkarılı.
 
Adanabk'ın satışına ilikin ihale 25 Nisan 2017 tarihinde, saat 11.00'de TMSF'nin Esentepe'deki binasında gerçekleştirilecek.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TMSF, FETÖ Soruşturması Kapsamında 691 Şirkete El Koydu


FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından el konulan şirket sayısı 691 olarak açıklandı..

 

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) internet sitesinde yer alan verilere göre, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PYD) soruşturması kapsamında el konularak TMSF'ye devredilen şirket sayısı 691'e ulaştı.
 
TMSF'ye devredilen şrketler arasında Boydak Holding, Kaynak Holding, Koza İpek Holding, Dumankaya ve Fi Yapı da bulunuyor.
 
TMSF'nin Olağanüstü Hal (OHAL) Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname kapsamında terör örgütlerine aidiyeti, iltisakı veya irtibatı nedeniyle satışa konu varlıklara kayyum olarak atanmış daha sonra söz konusu şirketler TMSF'ye devredilmişti.
 
 
18-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?