En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 20.02.2018 17:10
Mersin Akkuyu Nükleer Santrali İş Başvurusu Açıldı.

Mersin Akkuyu Nükleer Santrali İş Başvurusu Açıldı.

3000 $ Ortalama maaş ile Mersin Akkuyu Nükleer Santraline işçi alınacak. Akkuyu Nükleer Güç Santrali (NGS) AŞ, çalışmak isteyenlerde mesleki becerinin öncesinde bazı kriterler arayacak.

İnşaat halinde çalışan işçiye 1500 $ ortalama maaş verecek olan Akkuyu NGS dikkatleri üzerine çekti. İnşaat sürecinde 12,500 Kişiye istihdam sağlayacak olan Akkuyu NGS 'ye Şuana kadar 3000 Başvuru oldu ve sayı gün geçtikçe artmakta.


İşletme halinde ortalama 3000$ maaş ile personel aranıyor.

İlk ihtiyacın Elektrik Mühendisi olduğunu belirten Akkuyu NGS her pozisyona alım yapılacağını ve alımların 2014 yılı sonuna doğru aktif geleceğini belirtti. 
Yapılan başvuruların havuzda toplandığını alımların sürekli devam edeceğini ve güncel olarak web sitesinden personel alımına devam edileceğini belirtti.


Akkuyu NGS'nin aradığı özelliker ;
 

- Sistemli/stratejik düşünme

- Sonuç odaklı olma

- Değişiklikleri/yenilikleri yönetme

- Faaliyeti planlama ve organize etme

- Etkili iletişim kurma

- Liderlik vasıfları

- Ekip çalışmasına yatkınlık

Akkuyu NGS'de çalışmak isteyenler özgeçmişlerini hr@akkunpp.com adresiyle şirkete iletebiliyor.

 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Şubat'ta 28 Elektrik Santrali Devreye Alındı


Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'ndan alınan verilere göre, geçtiğimiz Şubat ayında Türkiye genelinde toplam 28 adet elektrik santrali devreye alındı..

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından açıklanan verilere göre, 2017 yılının Şubat ayında toplamda 28 adet yeni elektrik sanrali devreye alındı. Bu sayede Türkiye'nin elektrikteki toplam kurulu gücü 78 bin 915 megawata ulaştı.
 
28 Şubat 2017 tarihi itibarıyla devreye alınan 28 elektrik santralinden 316,7 megawatın 129 megawatını Kırklareli, Manisa, Afyonkarahisar, Balıkesir, İzmir, Tekirdağ, İstanbul, Kayseri ve Manisa'da üretime başlayan 12 rüzgar enerjisi santrali oluşturdu.
 
Şubt ayında Giresun, Rize, Zonguldak, Isparta, Düzce, Antalya'da 97,4 megawat kapasiteye sahip 6 hidroelektrik santrali de devreye alınarak kurulu güce eklendi. 
 
Ayrıca, Şubat ayında Karabük'te 50 megawat kapasiteyle kömür ve kojenerasyon santrali faaliyete alınırken Manisa'da 15 megavwatlık jeotermal santralinin yanı sıra Hatay, Bursa ve Kahramanmaraş'ta 7,1 megawat kapasiteli biyokütle ve çöpgazı tesisleri dedevreye girdi.
 
 
23-09-2013
Bu haber toplam 8907 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?