En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 17.03.2018 16:35
HalkBank Uzman Yardımcıları Alacak

HalkBank Uzman Yardımcıları Alacak

Halk Bankası, 14 merkezde personel alımı için sınav yapacak.
Türkiye Halk Bankası'nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Genel Müdürlük birimleri, bölge koordinatörlükleri ve şubelerde istihdam edilmek üzere 4 Mart'ta Gazi Üniversitesi tarafından Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul-Anadolu Yakası, İstanbul-Avrupa Yakası, İzmir, Kayseri, Samsun ve Trabzon olmak üzere 14 merkezde yazılı sınav yapacak.
 
Sınav sonuçları, tercihte bulunulan il ve unvan bazında ayrı ayrı en yüksek puandan başlayarak sıralanacak ve belirlenen kontenjan kadar aday (son adayla aynı puanı alan tüm adaylar dahil), 60 puan ve üzerinde olmak koşuluyla mülakata çağrılacak. Başarılı olan adaylara mülakatların tarihi ve yeri, Bankanın web sitesinde duyurulacak.
 
Yazılı ve sözlü sınavı kazanan uzman yardımcıları, belli bir süre İstanbul'da Kredi ve Proje Değerlendirme Daire Başkanlığı'nda eğitim amaçlı çalıştırılacak, bu eğitim sürecinin bitiminde asıl görev yerlerine atamaları yapılacak.
 
Uzman Yardımcıları Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun ve Trabzon'da, uzman yardımcıları (Mühendis) ise sadece Ankara, İstanbul ve İzmir'de istihdam edilecek.
 
Uzman Yardımcısı (Mühendis) seçeneği, sadece Mühendislik Fakültesi mezunu adaylar tarafından tercih edilebilecek. 
Mühendislik Fakültesi mezunu olmayan adayların bu seçeneği tercih ederek yazılı sınava girmeleri halinde sınavları geçersiz sayılacak.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Ödemelerini Ne Zaman Yapacağını Açıkladı


Emekliye promosyon ödemeleri hakkında açıklamada bulunan Ziraat Bankası, emeklilerin T.C Kimlik numarasının son hanelerine göre Mart, Nisan ve Mayıs ayında promosyon ödemelerinin yapılacağını bildirdi..

 

Milyonlarca emekliye maaş ödemesi yapan Ziraat Bankası, promosyon ödemeleri için takvimini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, T.C Kimlik numarası 0 ve 2 ile bitenler Mart ayından; 4 ve 6 ile bitenler Nisan ayından; 8 ile bitenler ise Mayıs ayından itibaren promosyon ödemelerini alabilecek.
 
Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, emeklilerin sadece Ziraat Bankası'nın şubelerinden değil, internet sitesi ve çağrı merkezinden de taahhütname verebileceği belirtilirken, bugüne kadar 400 binden fazla müşteriye promosyon ödemesi yapıldığı da vurgulandı.
 
Açıklamada ayrıca, promosyon taahhütnamesini şubeden vermek isteyen emeklilerin, T.C  kimlik numarasının son rakamına göre bankaya  başvurmaları belirtildi.
 
 
 
 
10-01-2012
Bu haber toplam 7977 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?