En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 17.03.2018 08:03
Halkbank'tan Hediye Yağmuru

Halkbank'tan Hediye Yağmuru

Halkbank İnternet Bankacılığını kullanan müşterilerine çeşitli hediyeler dağıtıyor.
01 Ocak - 29 Şubat tarihleri arasında internet şubesinden işlem yapan Halkbank müşterileri Samsung 3D Led TV, Apple iPad 2 ve Sony Vaio notebook kazanma fırsatı yakalayacak. Üstelik kampanya süresince Halkbank İnternet Şubesine ilk defa giriş yaparak işlem gerçekleştiren Halkbank müşterileri 3 ayrı çekiliş hakkına birden sahip olacak. Halkbank, kampanyayla 30 kişiye Samsung 3D Led TV, 40 kişiye Apple iPad 2 ve 50 kişiye Sony Vaio Notebook hediye edecek.
 
Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İsmail Hakkı İmamoğlu, Halkbank internet şubesi çekiliş kampanyasıyla ilgili değerlendirmesinde "İnternet bankacılığı hizmetlerimizde sürekli yenilikler yaparak farklı projeler üretiyoruz. Hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılarken, internet şubesi müşteri adetlerimizi de arttırmak. Halkbank olarak internet şubemizde tüm bankacılık işlemlerini müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaya devam ediyoruz. Böylece müşterilerimiz bankacılık hizmetlerimizden pratik ve güvenli bir biçimde faydalanırken bunun yete katlanmak zorunda kalmıyorlar. 
 
Çekilişli kampanyamızla hem internet şubesi kullanımını teşvik etmeyi hem de müşterilerimizin daha kazançlı çıkmasını hedefledik" dedi.
 
Milli Piyango İdaresi'nin izniyle düzenlenen kampanyada, hediye kazanan Halkbank internet şubesi kullanıcıları 12 Mart 2012 tarihinde noter huzurunda yapılacak çekilişle belirlenecek. Hediyelerin teslimi ise Mart ve Nisan aylarında yapılacak. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

THY, Türk Telekom ve Halkbank'ın Hazine'deki Hisseleri Türkiye Varlık Fonu'na Devrediliyor


THY'nin yüzde 49,12 oranında, Halkbank'ın yüzde 51,11 oranında, Türk Telekom'un ise yüzde 6,68 oranındaki hissesi özelleştirme programından çıkarılıp Türkiye Varlık Fonu'na devredildi..

 

Özelleştirme Yüksek Kurulu (ÖYK) tarafından açıklanan özelleştirme kapsam ve programında bulunan Türk Hava Yolları (THY) A.O.nun yüzde 49,12 ve Türkiye Halkbankası A.Ş.nin ise yüzde 51,11 oranındaki hisselerinin özelleştirme kapsam ve programından çıkartılıp Türkiye Varlık Fonu’na devredilmesine karar verildi.
 
Özelleştirme İdaresi Başkanlığı'nın (ÖİB) konuya ilişkin kararı Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlandı.
 
Bakanlar Kurulu tarafından Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketinin Hazine Müsteşarlığına ait yüzde 6,68 oranındaki hisselerinin de Türkiye Varlık Fonu'na devrine karar verildi. Hazine'nin konuya ilişkin kararı da Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) duyuruldu.
 
09-01-2012
Bu haber toplam 6240 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?