En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 21.04.2018 06:45
Emekliye Promosyonda Alt Limit 500 Liraya Yükseldi

Emekliye Promosyonda Alt Limit 500 Liraya Yükseldi

Emeklilere promosyon ödemesinde süreç devam ederken özel bir banka promosyon ödemesinde alt limiti 500 liraya yükselttiğini ve başka avantajlar da sunacağını duyurdu..

 

11,5 milyon emekliyi ilgilendirem promosyon süreci devam ederken özel bir banka emeklilere en az 500 lira promosyon ödeyeceğini taahhüt etti ve başka avantajlar da sunacağını açıkladı.
 
3 yıllık dönem için maaşa göre 300 lira, 375 lira ve 450 lira olarak belirlenen taban promosyon tutarları rekabet sonucunda yükselmeye başladı. Yaşanan son gelişme ile özel bir banka, maaşını transfer eden emeklilere 500 liraya varan nakit promosyon ödeyeceğini, ayrıca özel avantajlar sunacağını açıkladı.
 
Ödemeden faydalanmak için de Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin sadece 3 yıl için maaşlarını söz konusu bankadan almayı taahhüt etmeleri yeterli olacak.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Emekli Promosyonları Bir Dakikada Alınabiliyor


Milyonlarca emeklinin uzun süredir beklediği promosyon ödemelerine ilişkin süreç başlarken emekliler sadece 1 dakika içinde promosyon almanın sevincini yaşıyor..

 

Emekli vatandaşların maaş ödemelerini seçtikleri bir bankadan belirli bir süre boyunca almayı taahhüt ettiğine daire attığı tek bir imza ile promosyon ödemesi alabiliyor. Sadece 1 dakikalık imza atma işlemi sonbrasında ise emeklilere promosyon ödemeleri sorunsuzca yapılıyor. Ancak bankalar promosyon ödemelerini kimlik numarasının son rakamına göre belirli tarihlerde yaptıkları için her emekli hemen bugün promosyon ödemesi alamıyor. 
 
Kütahya’nı Simav ilçesinde, promosyon parasını ödemesi alabilmek çin bankaya giden emekli vatandaşlar hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadan paralarını aldıklarını ayrıca bankaya gittiklerinde alternatif dağıtım kanallarını (ADK) nasıl kullanacaklarının kendilerine anlatıldığını belirterek promosyon ödemelerinin imza işleminden 1 dakika sonra hesaplarına geçtiğini belirtti.
15-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?