En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 17.03.2018 16:33
DenizBank'tan Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi

DenizBank'tan Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi

Denizbank, Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine vade başlangıcında (kredi kullandırım tarihinde) bayramlarda taksit ödememe alternatifi sunuyor..

 

 
 
DenizBank, başlattığı “Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi” kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere cazip bir fırsat sunuyor. Harcamaların arttığı bayram döneminde  müşterilerinin borç yüklerini hafifletmeyi amaçlayan DenizBank müşterilerine ortalama vadesi 8-10 yıla varan konut kredilerinde 20'ye yakın bayramı rahat geçirerek ev sahibi olma fırsatı sunuyor.
 
Avantajlı faiz oranları ile sunulan Bayramlarda Ödemesiz Konut Kredisi hakkında daha fazla bilgi için  444 36 34 Deniz Mortgage Danışma Hattı'nı aramak ya da www.denizbank.com üzerinden sadece T.C. kimlik numarası ile başvurmak mümkün.
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
26-09-2014
Bu haber toplam 1773 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?