En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 21.04.2018 06:47
Çin'de Mortgage Kredilerine Sıkı Denetim

Çin'de Mortgage Kredilerine Sıkı Denetim

Çin'de bazı bankaların mortgage kredilerini sıkılaştırdığı, ve şubelerinden bu konuda daha sık rapor talep ettiği iddia edildi..

 

Economic Information Daily gazetesinde yer alan habere göre Çin'de bazı bankalar mortgage yani konut kredilerini sıkılaştırarak şubeleri bu konuda daha sıkı takip etmeye başladı. 
 
İsminin açıklanmasını istemeyen bir kaynak tarafından verilen bilgiye göre, mortgage kredilerindeki büyümenin kontrol altına alınması için bankalar regülatörler tarafından yönlendirildi.
 
Habere göre, bazı bankalar şubelerinden mortgage kredilerini daha sık şekilde rapor etmesini talep etti.
 
Öte yandan Çinde son yıllarda konut fiyat artışının önlenmesi ve emlak balonu oluşmasının önüne geçilmesi için hükümet tarafından sıkı politikalar izleniyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Garanti Mortgage Öğretmenler Günü Kampanyası Başladı


24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle Mortgage Uzmanı Garanti tarafından başlatılan Öğretmenler Günü Kampanyası kapsamında 300 lira bonus hediye ediliyor..

 

Mortgage Uzmanı Garanti, 24 Kasım Öğretmenler Günü sebebiyle özel olarak hazırladığı kampanya kapsamında öğretmenlere avantajlı kredi seçenekleri sunarken ayrıca 300 TL bonus hediye ediyor.
 
Garanti Mortgage'ın Öğretmenler Günü Kampanyası 15 Kasım - 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olup, kampanya kapsamında ev sahibi olmayı planlayan öğretmenlere 300 liralık bonus hediye ediliyor.
 
Öğretmenlere özel olarak düzenlenen mortgage kampanyasından faydalanmak isteyenlerin Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak veya www.garantimortgage.com adresine tıklayarak bilgi alması ve başvuruda bulunması mümkün.
 
 
13-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?