En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 21.04.2018 06:46
Çalışma Bakanı'ndan Erken Emeklilik Açıklaması

Çalışma Bakanı'ndan Erken Emeklilik Açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, ortalama emeklilik yaşını 52'ye getirdiklerini ve 2036 yılından sonra erkeklerin 60, kadınların ise 58 yaşından önce emekli olamayacağını söyledi..

 

Hala 47-48 yaşında emekli olanlra olduğunu söyleyen Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kendilerinin ilk defa emeklilik ortalama yaşını 52'ye getirdiklerini ayrıca 2036 yılında erkeklerin 60, kadınların ise 58 yaşından önce emekli olamayacağını vurguladı..
 
Bursa'nın Mudanya ilçesinde, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından restore edilen Hasanbey Hamamı Kültür Merkezi açılışında konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, günümüzde Almanya'da 65 yaşından önce emekli olan tek bir kişi olmadığını, Avrupa'nın hiçbir ülkesinde 65 yaşından önce emekli  olma durumu olmadığını söyledi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

AKTOB: Rus turistler bu yıl erken gelecek


AKTOB Başkanı Erkan Yağcı, normalde yaz sezonunda yoğun olarak gelen Rus turistlerin bu yıl Nisan ayında gelmeye başlayacağını söyledi..

 

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı, normalde yoğunlukla haziran, temmuz ve ağustos aylarında gelen Rus turistlerin bu yıl erken geleceğini, ayrıca Avrupa turizminin gelişmesi için tanıtım ve imaj çalışmalarının yürütüldüğünü söyledi.
 
2016 yılında Rus turistin çok az olduğu bir sezon yaşadıklarına değinen Başkan Yağcı, erken rezervasyonlardaki ilk verilere göre Rusya'dan gelecek turist sayısında ciddi artış yaşandığını ve bu trendin devam edeceğini,  Rus turistin Antalya'yı, Türkiye'yi özlediği bir dönem olduğunu bunun da olumlu gelişmelere katkıda bulunacağını söyledi.
 
2017 için Rus turist sayısının 2 ila 4 milyon arasında bir noktada şekilleneceğini belirten Başkan Yağcı, bu yıl Rus turistler nisan ayında Türkiye ve Antalya'ya yoğun şekilde tatil anlamında geleceğini öngörebildiklerini belirtti.
17-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?