En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 23.12.2014 00:46
Altın fiyatı 5 Bin dolara çıkarmı?

Altın fiyatı 5 Bin dolara çıkarmı?

Altın arama şirketi US Gold'un Başkanı olan Robert McEwen, altının yıl sonunda 2 bin dolar seviyesinden satılacağını ve önümüzdeki 2012 ve 2014 yıllarındada altının 5 bin dolar seviyelerine ulaşabileceğini belirtti.

Altın arama şirketi US Gold'un Başkanı Robert McEwen, altının yıl sonunda 2 bin dolar seviyesinden satılacağını ve 2012 ve 2014 yıllarında ise 5 bin dolara ulaşabileceğini belirtti.

CNBC'ye konuşan McEwen, ''Altın üretimimizi azalttık ve dünya genelinde para birimlerinin değerinin düşmesine neden olacak kapsamlı teşviklerle karşı karşıyayız. İnsanların güvenini yıpratan bir ortam söz konusu. Dolayısıyla böylesi ortamlarda insanlar altına yönelecektir'' dedi.

Avrupa'daki borç krizine ilişkin endişeler nedeniyle yatırımcıların dolar alımına geri dönmesini geçici bir durum olarak değerlendiren McEwen, bu trendin uzun sürmeyeceğini belirtti.

McEwen, hükümetlerin borç sorunları nedeniyle para basmalarının sadece enflasyon baskısını artıracağını ifade etti.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Altın Vadi Konakları'nda Son Daireler Satışta


Teslim sürecinin kısa süre içinde başlayacağı Altın Vadi Konakları projesinde sınırlı sayıdaki 2+1 daire 325 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcı bekliyor..

 

İstanbul Beylikdüzü'nde 8 blok olarak yükselen Altın Vadi Konakları projesinde teslim süreci içn geri sayım başladı. Son konutların satışta olduğu projede 2+1 daireler 325 bin liradan alıcı bekliyor. 1+1 dairelerin tamamını tükendiği projede yaşam 1 ay sonra başlayacak. 
 
Altın Vadi Konakları Sosyal Donatıları
1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin sıralandığı Altın Vadi Konakları projesinde 6 bin 90 metrekarelik arsa üzerinde toplam 102 konut bulunuyor. Açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness merkezi, güvenlik, yürüyüş parkuru ve kapalı otopark gibi donatıların da yer aldığı projede bloklar 5 katlı olarak tasarlandı.
 
 
 
 
18-05-2010
Bu haber toplam 10500 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?