En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 17.03.2018 16:10
58 Milyar Liralık Borç Yapılandırıldı

58 Milyar Liralık Borç Yapılandırıldı

Cumhuriyet tarihinin en büyük borç yapılandırılmasında 58.3 milyar liralık rakama ulaşıldı.

Cumhuriyet tarihinin en büyük borç yapılandırması dün gece itibariyle sona erdi.

Elektrikten, motorlu taşıt vergisine, emlak vergisinden, öğrenim kredisine kadar birçok alanda borçları yapılandıran uygulamada bir kez süre uzatımına gidilmişti.

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Ali Babacan bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada başvurularla ilgili şunları söyledi:

"Yeniden yapılandırılan toplam tutar 58.3 milyar TL oldu; Bu tutar Gelir İdaresi için 35.8 milyar lira, SGK için 22.5 milyar lira oldu. Postayla gelecek olanlar da bunun üzerine eklenecek. Bu tutar belediyeleri içermiyor, belediyelerden gelecek tutarın toplanması bir ayı bulur. Bu tutar beklentilerin üzerinde, bu nakit tahsilat anlamına gelmiyor, üç yıla kadar taksit imkanı olacak. Maliye politikasını sıkılaştırma araçlarından biri olarak bu rakamın bir kısmını kullanabiliriz."


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Bodrum Torba'da Orman Yangını Başladı


Muğla İli Bodrum İlçesi Torba Mahallesi'nde ormanlık alanda başlayan yangına çok sayıdaki itfaiye ekibi havadan ve karadan müdahale ediyor..

 

Muğla'nın Bodrum ilçesindeki Torba Mahallesi'nde orman yangını başladı. Ormanlık alanda henüz belirlenemeyen bir sebeple başlayan yangına olay yerine gelen çok sayıdaki itfaiye ekibi havadan ve karadan müdahele ediyor.
 
Henüz kontrol altına alınamayan orman yangınına havadan 2 uçak ve 1 helikopterin, karadan ise çok sayıdaki itfaiye erinin müdahale ettiği bildirildi.
 
Öte yandan 11 Temmuz'da yinhe Muğla Bodrum'da başlayan ve rüzgarın etkisiyle kısa sürede yayılan yangında 50 hektarlık alanın kül olduğu açıklanmıştı.
01-06-2011
Bu haber toplam 5892 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?