En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ekonomi 21.04.2018 06:46
20 Yıl Vadeli Konut Kampanyasına Bursa'dan 6 Banka Destek Veriyor

20 Yıl Vadeli Konut Kampanyasına Bursa'dan 6 Banka Destek Veriyor

EmlakKonutGYO, GYODER ve TOKİ öncülüğünde başlatılan "240 Aya Kadar Vadeli Konut Kredi" kampanyasına Bursa'dan 6 banka destek verdi..

 

Emlak Konut Gayurimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Derneği (GYODER) ve  Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı  öncülüğünde başlatılan 20 yıla kadar vadeli konut satışı kampanyası Bursa’da da start alıyor.
 
İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İşadamları Derneği (İMSİAD) tarafından başlatılan "240 Aya Kadar Vadeli Konut Kredi" kampanyasına Bursa'dan Albaraka Türk, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıfbank ve Ziraat Katılım Bankası olmak üzere toplam 6 banka katıldı.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Denizli'de 18 Bin 332 Konut İnşa Edecek


Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, gelen talepler doğrultusunda 20 bin konut ihtiyacı odluğu belirlenen Denizli'de TOKİ tarafından 18 bin 32 adet konut inşa edileceğini söyledi..

 

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından 2 miyar liranın üzerinde bir yatırım yaplarak toplamda 18 bin 332 adet konut inşa edileceğini açıkladı.
 
Denizli'deki bir otelde TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan ile basın toplantısı düzenleyen Bakan Zeybekci, dar gelirli ailelerden gelen talepler üzerine uzun süredir TOKİ ile görüştüklerini elen talepler doğrultusunda 20 bine yakın bir konut ihtiyacı olduğunun belirlendiğini söyledi. 
 
Bu kapsamda Denizli ve ilçelerinde TOKİ imzası ile inşa edilecek olan18 bin 332 konutun 12 bin 500’ünün kent merkezinde konumlanacağını söyleyen Bakan Zeybekçi, ilave talep gelmesi halinde konut sayısının artabileceğini, ayrıca konutların büyük bir kısmının 2 oda 1 salon formunda olacağını belirtti.
 
 
 
20-03-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?