En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Ege Yıldızı 20.02.2018 17:26
Ege Yıldızı'nda Hemen Tapu Teslimi

Ege Yıldızı'nda Hemen Tapu Teslimi

Yazlık konutların 41 bin eurodan başlayan fiyatlarla satıldığı Ege Yıldızı'nda hemen tapu teslimi avantajı sunuluyor..
 
 
HSM İnşaat imzasıyla Didim Akbük Koyu'nda 116 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçirilen Ege Yıldızı projesindeki daireker hemen tapu teslimi avantajı ve 41 bin eurodan başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
İnşaat çalışmalarının devam ettiği projede 3-4 ve 5 kat şeklinde tasarlanmış 45 blokta 1.024 yazlık konut bulunuyor. Özel iskele, 350 metrelik plaj ve 7 farklı havuzun da yer aldığı projenin satış ve pazarlamasını Vitrin Gayrimenkul Pazarlama yürütüyor.
 
Özel indirimlerin ve cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu Ege Yıldızı Didim projesi satışa sunulduğu günden itibaren yüzde 31 prim sağladı.
 
Projede zengin sosyal donatılar da bulunuyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara Kuzey Yıldızı Açıldı


Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirdiği Kuzey Yıldızı rekreasyon alanı düzenlenen özel bir törenle hizmete açıldı..

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edilen Kuzey Yıldızı rekreasyon alanı özel bir töremnle 11 haziran Çarşamba günü açıldı.
 
Açılış töreninde konuşan Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Ankara'nın TEMA Park ve hayvanat bahçesi projelerinin de  tamamlandığında Ankara'ya çok farklı bir güzellik katacağını belirtti.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ise Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımı tamamlanan "Kuzey Yıldızı" adlı rekreasyon alanına ilişkin, "Şimdi 750 dönüm yere mükemmel parklar yapan belediye başkanlarının olduğu, hizmetlerin olduğu, Türkiye'nin ayağa kalktığı yeni Türkiye var. Borç alamayan Türkiye'den, şehirler, medeniyetler kurma iddiasını bırakın, Dünya Bankasının önünde diz çöken bir Türkiye'den, benim şehirlerim dünya ile yarışacak diyen bir Türkiye var" dedi.
 

Yapan Firma: HSM Grup
Proje Telefonu: 0 212 579 89 99
Web Sitesi : www.egeyildizi.com
Tıkla Mail Gönder: info@egeyildizi.com
14-10-2013
Bu haber toplam 3102 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?