En Güncel Emlak haberleri
Dumankaya Konsept Halkalı Güncel Fiyat Listesi

Dumankaya Konsept Halkalı Güncel Fiyat Listesi

Dumankaya güvencesiyle Halkalı'da yükselen Konsept Halklı projesinde daire fiyatları 213 bin lira ile 574 bin lira arasında değişirken villalar 992 bin liradan başlıyor..
 
 
Halkalı'da Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Dumankaya Konsept Halkalı projesinde 1+1'den 4+1'e kadar farklı seçeneklerin bulunduğu toplam 812 daire ve 12 villa yer alıyor.
 
Teslimlerin Haziran 2014'te gerçekleştirileceği Dumankaya Konsept Halkalı'da 1+1 daireler 60 metrekare ile 62 metrekare, 2+1 daireler 93 metrekare ile 124 metrekare 3+1 daireler ise 155 metrekare ile 172 metrekare arasında değişen alanlara sahip. 
 
Dumankaya Konsept Halkalı'da;
1+1 dairelerin fiyatları 213 bin lira ile 248 bin lira,
2+1 dairelerin fiyatları 330 bin lira ile 454 bin lira,
3+1 dairelerin fiyatları 480 bin lira ile 574 bin lira arasında değişirken,
158 metrekarelik kent villalarının fiyatları ise 992 bin liradan başlıyor. 
 
Dumankaya Konsept Halkalı'nın içerisinde; açık yüzme havuzu, basketbol sahası, kapalı otopark, güneşlenme terası, peyzaj alanları, sosyal tesis, çocuk oyun alanı, su kanalları, sauna, hobi odası, fitness center, yansıma havuzları, kafe ve yürüyüş yolları gibi donatılar da mevcut.
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Dumankaya'nın Ücretsiz D Planı Kampanyasında Süre Uzatıldı


Dumankaya İnşaat’ın yoğun ilgi gören D Planı Paketleri, Dumankaya Mozaik, Ritim İstanbul ve Duamnkaya hi-Fit projelerinden konut alanlara hediye ediliyor..

 

Dumankaya İnşaat’ın “Kiracı Garantisi”, “Aidat Garantisi”, “İade Garantisi”, “Ev Güncelleme”, “Kredi Ödeme Yardımı”, “İlave Teknik Destek”, “Mülk Yönetimi”  ürünlerini içeren benzersiz uygulaması D Planı yoğun ilgi görünce kısa bir süre için daha ücretsiz olmasına karar verildi.
 
Söz konusu ürünlerin farklı kombinasyonlarından meydana gelen D Planı Platinum Paket, D Planı Gold Paket ve D Planı Silver paket olarak adlandırılan D Planı Paketleri Dumankaya Mozaik, Ritim İstanbul ve Duamnkaya hi-Fit projelerinden ev satın alanlara hediye ediliyor.
 
Sağlıklı ve fit yaşam konsepti ile yükselen Dumankaya hi-Fit projesinde 610 konutun yanı sıra 17 adet kat bahçesi, yoga stüdyosu, golf alanı,  satranç, açık hava fitness aletleri gibi donatıların yanı sıra spor aktivitesi hizmeti sunuluor. Projeden konut satın almak isteyenlere 60 ay sıfır faiz, sıfır peşinat ve yüzde 15 peşin ödeme indirimi avantajları sunuluyor.
 

Yapan Firma:
Proje Telefonu:
Web Sitesi :
Tıkla Mail Gönder:
07-10-2013
Bu haber toplam 2865 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?