En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dumankaya Horizon 22.02.2018 02:57
Dumankaya Horizon Nerede

Dumankaya Horizon Nerede

Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Dumankaya Horizon, Kartal Kordonboyu Mahallesi Çilek Sokak'ta konumlanıyor.
 
Dumankaya İnşaat tarafından Kartal'da inşa edilmekte olan Dumankaya Horizon akıllı ev teknolojisi ve Adalar manzarasıyla yükseliyor.  Şimdiden yüzde 10'u satılan proje 411 Bin TL'den başlayan başlayan fiyatlarla satışta.
 
Anadolu Yakası’nın en değerli semtlerinden Kartal’da hayata geçirilen yeni proje Dumankaya Horizon, son yıllarda görülen fazlasıyla dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş, panoramik ve butik bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Proje bulunduğu lokasyon, sahip olduğu Adalar manzarası, mimari ve teknik özellikleri sayesinde bölgenin en prestijli yaşam alanlarından biri olmaya aday. 
 
Kentsel yenileme ve ayrıcalıklı alanlar yaratma konusunda uzman, ünlü mimar Adnan Kazmaoğlu’nun tasarımı olan Dumankaya Horizon’ın A bloğunda 13 ticari birim ile 109 daire, B bloğunda ise 22 ticari birim ile 34 ticari ofis olmak üzere toplam 178 bağımsız ünite yer alıyor. 
 
Dumankaya Horizon'da;
74–87 m2 arasında 1+1, 
129–204 m2 arasında 2+1, 
160–183 m2 arasında 2+1 dubleks,
206–219 m2 arasında 3+1 
286–299 m2 arasında 4+1 daire seçenekleri yr alıyor.
 
Teslim tarihi Temmuz 2015 olan projede konut fiyatlar 411.000 ile 2.505.000 TL arasında;  ticari ünite fiyatları ise 650  Bin TL ile 3 milyon TL arasında değişiyor.
 
Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının önem kazandığı ve mimari tasarımın öne çıktığı bir dönemde müşterinin beğenisine sunulan Horizon ile ilgili Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya şunları söyledi. 
 
“ Teknolojinin hızla geliştiği ve kişisel beğenilerin önem kazandığı bir dönemdeyiz. Biz gayrimenkul geliştiricisi olarak değişen dünyaya ayak uydurma ve müşterilerimize kişisel beğenilerini ortaya çıkarabilecekleri projeler sunma amacındayız. Bu amaçla projelendirdiğimiz Dumankaya Horizon bulunduğu lokasyon, sahip olduğu kapanmaz Adalar manzarası, IQ Akıllı ev teknolojisi sistemi, mimari kalitesi, butik AVM’si ve anahtar teslimi dekorasyon paketleri ile müşterilerimize ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunmaktadır. Proje ayrıca konut alanları ve ticari alanları ile İstanbul Anadolu Yakası’na artı bir değer katacaktır. 178 bağımsız üniteden oluşan bu butik proje 200 milyon TL’lik yatırım değeriyle de bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olacaktır” dedi. 
 
Dumankaya Horizon Nerede?
 
Lüksü, tasarımı ve konforu bir arada daire sahiplerinin hizmetine sunan Dumankaya Horizon, ulaşım açısından da çok çeşitli imkânlara sahip merkezi bir konumda yer alıyor. Kartal vapur ve deniz otobüsüne 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 dakika uzaklıkta bulunan projenin bulunduğu bölge içinde dünyanın en büyük Adliye Sarayı, Türkan Saylan Kültür Merkezi, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Titanic Business Hotel Divan Otel Asia, The Green Park Hotel gibi önemli tesisler bulunuyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TMSF'ye Devredilen Dumankaya İnşaat'ın Projelerine Ne Olacak


Dumankaya Grubu, TMSF yetkililerinin kayyum olarak atandığı Dumankaya İnşaat'ın devam etmekte olan projelerine ne olacağı sorusuna yanıt verdi..

 

İnşaat şirketi Dumankaya'nın Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'na (TMSF) devredilmesi sonrasında Dumankaya İnşaat'ın devam etmekte olan ve çok sayıda tüketicinin daire satın aldığı projelerine ne olacağı merak ve endişe konusu oldu. 
 
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) "himmet" adı altında finansal destek sağlandığı iddiası ile savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Anadolu 1. Sulh Ceza Hakimliği kararı ile Dumankaya ailesine bağlı şirketlere TMSF yetkililerinin kayyum olarak atanmasına karar verilmişti.
 
Dumankaya'nın TMSF'nin kayyum olarak atanmasına ilişkin açıklamasında ise, 23 Eylül 2016 tarihli mahkeme kararı ile TMSF'nin Dumankaya şirketlerine kayyum olarak atandığı ve  Dumankaya Grubu'nun faaliyetlerine TMSF yetkililerinden oluşan yönetim kurulu ile devam edeceği, söz konusu tarihten itibaren Dumankaya İnşaat ve grup şirketlerinin faaliyetlerine eskiden olduğu gibi iş ortakları ve paydaşları ile birlikte herhangi bir kesinti olmadan devam edeceği belirtildi.

Yapan Firma: Dumankaya İnşaat
Proje Telefonu: 444 7 222
Tıkla Mail Gönder: horizon@dumankaya.com
16-07-2013
Bu haber toplam 3540 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?