En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Doğa Teras Evleri 18.03.2018 23:33
Doğa Teras Evleri'nde Son 31 Daire

Doğa Teras Evleri'nde Son 31 Daire

ENA Gayrimenkul tarafından Göktürk'te konumlandırılan Doğa Teras Evleri projesinde son 31 daire satışta..

 

ENA Gayrimenkul tarafından Kemerburgaz Göktürk'te inşa edilmekte olan Doğa Teras Evleri 2 blokta yer alan toplam 63 konuttan meydana geliyor.
 
Tüm ortak alanlarının güneş enerjisiyle aydınlatıldığı proje, B Blok çatısında yer alan ‘infinity’ açık havuz ile benzerlerinden ayrılıyor.
 
Doğa Teras Evleri’ni yaşanabilir bir çevrede modern tekniklerle ve kaliteden ödün vermeden inşa ettiklerini kaydeden ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek, “Özellikle çatı bölümüne konumlandırdığımız havuzun projedeki dairelerin değerlerini önemli oranda artırdığını söyleyebiliriz,” diyor. Edi Edgar Duek çatıda konumlandırılan havuzun projenin değerini emsallerine göre %30 seviyesinde artırdığına dikkat çekiyor: “Bölgede benzer özelliklere sahip dairelerin ortalama metrekare fiyatları 3 bin TL’den başlarken, sonsuzluk hissi ile doğa manzarasına karşı yüzerek sakinlerin kendilerini ferah ve özgür bir ortamda yaşadıklarını hissetmelerini sağlayan farklı havuz konseptinin de etkisi ile Doğa Teras Evleri’nde metrekare fiyatları 4 bin TL’nin üzerine çıkıyor.”
 
ENA Gayrimenkul Kurucu Ortağı Edi Edgar Duek, dairelerinin tasarımlarının birbirinden farklı olmasının da projeye önemli bir özgünlük kattığının altını çiziyor: “Bekarların ve gençlerin yanı sıra ailelerin de kullanımına son derece uygun olan Doğa Teras, tüm gün güneş alan havuzu ile tatili evlere taşıyor. Özellikle Maslak bölgesinde çalışanlar için ideal bir yerleşim yeri olan Göktürk, 25-50 yaş arası çalışan kesimin gözdesi konumunda. Biz de bu kesimin yaşam kalitesini artırmak için neler yapabiliriz diye düşünerek projemizi bu doğrultuda oluşturduk. Havuzu çatıya konumlandırarak bölgede bugüne dek hiç yapılmamış bir konsepti hayata geçirdik ve çok büyük ilgi gördük.”
 
63 daireden 32’sinin satıldığı Doğa Teras Evleri’nin sakinleri İstanbul’un yeni gözlerinden Göktürk’te, doğayla iç içe bir yaşamın tadını çıkarıyorlar. Stüdyodan 4+1’e kadar tüm dairelerin birbirinden farklı tasarımlara sahip olduğu Doğa Teras’ın B Blok çatısındaki sosyal alanında ‘infinity’ açık havuz ve kafe-bar yer alıyor. A Blok’ta ise yaşam alanı, fitness salonu, sauna, pilates ve yoga salonu, erkek ve kadınlar için soyunma odaları ile açık-kapalı oyun parkları bulunuyor.
 
Doğa Teras Evleri İletişm:
Web : dogateras.net
Tel    : 0212 322 38 63

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

1CoastalCity Evleri 31 Mart'ta Teslim Ediliyor


Teslim sürecinin 31 Mart 2017'de başlayacağı 1CoastalCity projesi, Özyurtlar İnşaat tarafından Büyükçekmece Gürpınar'da inşa edildi..

 

Geçtiğimiz günlerde Ncadde Agora projesini teslim eden Özyurtlar İnşaat, bu kez de Büyükçekmece Gürpınar'da inşa ettiği 1CoastalCity projesini yatırımcısı ile buluşturmaya hazırlanıyor. 31 Mart 2017 tarihinde teslim sürecinin başlayacağı 1CoastalCity projesinde sınırlı sayıdaki konut ise 240 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
 
1CoastalCity Fiyatlar
Eşsiz deniz manzarasına sahip konumu ile dikkat çeken ve toplam 208 dairenin yer aldığı 1CostalCity projesinde aynı zamanda ticari üniteler de bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse daire seçeneklerinin sıralandığı 1CoastalCity projesinde  1+1 daireler 240 bin liradan başlarken 4+1 daireler ise 1 milyon 90 bin liradan başlıyor. Projedeki penthouse daireler ise 2 milyon 650 bin liradan alıcı bulunuyor.
 
27 adet ticari ünite bulunan 1CoastalCity projesinde 46 metrekareler 688 bin TL, 190 bin metrekareler 938 bin TL, bin 180 metrekareler ise 5 milyon 938 bin TL'den satılıyor.

Yapan Firma: ENA Gayrimenkul
Proje Telefonu: 0212 322 38 63
Web Sitesi : www.dogateras.com
Tıkla Mail Gönder: info@dogateras.com
01-04-2013
Bu haber toplam 4074 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?