En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Deprem 24.03.2018 10:05
Çanakkale'de Yeni Deprem

Çanakkale'de Yeni Deprem

Geçtiğimiz hafta meydana gelen depremlerle sarsılan ve çok sayıda evin yıkıldığı Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine 4,6 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi..

 

Geçtiğimiz günlerde meydana gelen yüzlerce depremle sarsılan ve çok sayıda evin yıkıldığı Çanakkale'de yeni bir deprem daha meydana geldi.
 
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü (KRDAE) verilerine göre, merkez üssü Çanakkale’nin Ayvacık İlçesi ve Babakale’de saat 03.19’da kaydedilen deprem Richter ölçeğine göre 4.6 büyüklüğünde olup yerin 14,1 kilometre derinliğinde meydana geldi.
 
Söz konusu depremin ardından en büyüğü 3,0 olan 7 artçı sarsıntı kaydedilen Çanakkale'de bölge halkı kısa süreli panik yaşadı.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park O'live Projesi Çanakkale'de Yükseliyor


Daha önce şehir Manzara projesini hayata geçiren Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından Çanakkale'de konumlandırılan Park O'live projesinde 220 daire bulunuyor..

 

Çanakkale'de 36 bin metrekarelik alan üzerinde Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Park O'live projesinde kullanım alanları 75 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 220 daiere bulunuyor.
 
2018 yılının Kasım ayında teslim sürecine girmesi beklenen Park O'live projesi açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuklara özel oyun alanı, çocuklara özel yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gbi sosyal donatılara da sahip. 
 
Deniz manzaralı konuşu ile dikkat çeken Park O'live projesi Onsekiz Mart Üniversitesi'ne 5 dakika, Özel hastaneye 10 dakika, yeni devlet hastanesine ve üniversite hastanesine 5 dakika, Doğa Koleji ve Çanakkale Koleji'ne 10 dakika uzaklıktaki konumu ile de ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
16-02-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?