En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Deprem 24.03.2018 10:03
Çanakkale Ayvacık'ta 4,9 Büyüklüğünde Deprem

Çanakkale Ayvacık'ta 4,9 Büyüklüğünde Deprem

Boğaziçi Üniveristesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü verilerine göre Çanakkale Ayvacık'ta 4,9 büyüklüğünde bir deprem daha oldu..

 

Boğaziçi Üniveristesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından yayınlanan verilere göre, bugün saat 11:55'te merkez üssü Çanakkale'nin Ayvacık ilçesi olan bir deprem daha meydana geldi. Richter ölçeğine göre büyüklüğü 4,9 olarak açıklanan depremin yerin 5,5 kilometre derinliğinde olduğu tespit edildi.

 

T.C. Başbakanlık Afet Acil Durum (AFAD) Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı verilerine göre söz konusu depremin büyüklüğü 5,0 olarak açıklanırken derinliği ise 7,1 kilometre olarak belirtildi.

 

Son günlerde yüzlerce depremin meydana geldiği Çanakkale Ayvacık ilçesinde son depremlerde hasar gören evlerin yıkıldığı öğrenildi.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Park O'live Projesi Çanakkale'de Yükseliyor


Daha önce şehir Manzara projesini hayata geçiren Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından Çanakkale'de konumlandırılan Park O'live projesinde 220 daire bulunuyor..

 

Çanakkale'de 36 bin metrekarelik alan üzerinde Karpaş Karacanlar İnşaat tarafından hayata geçirilmekte olan Park O'live projesinde kullanım alanları 75 metrekare ile 165 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde toplam 220 daiere bulunuyor.
 
2018 yılının Kasım ayında teslim sürecine girmesi beklenen Park O'live projesi açık yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuklara özel oyun alanı, çocuklara özel yüzme havuzu, güneşlenme terası, tenis kortu, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru gbi sosyal donatılara da sahip. 
 
Deniz manzaralı konuşu ile dikkat çeken Park O'live projesi Onsekiz Mart Üniversitesi'ne 5 dakika, Özel hastaneye 10 dakika, yeni devlet hastanesine ve üniversite hastanesine 5 dakika, Doğa Koleji ve Çanakkale Koleji'ne 10 dakika uzaklıktaki konumu ile de ulaşım avantajı sağlıyor.
 
 
10-02-2017
Bu haber toplam 0 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?