En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Deprem 21.12.2014 03:57
Antalya'da 4.7 Büyüklüğünde Deprem

Antalya'da 4.7 Büyüklüğünde Deprem

Antalya'nın Kaç ilçesinde saat 04:28'de 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi..

 

Antalya Kaş açıklarında büyüklüğü 4.7 olan bir deprem meydana geldi.
 
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi’nden alınan verilere göre saat 04.28′de meydana gelen deprem, kıyıya yaklaşık 150 kilometre uzaklıkta, yerin 12.4 kilometre derinliğinde gerçekleşti.
 
 
Kaynak : Sabah
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ruslar Kriz Sebebiyle Antalya'daki Evlerini Satışa Çıkardı


Rublenin değerinin neredeyse yarı yarıya azalması ile patlak veren Rusya krizi sebebiyle Antalya'da ev sahibi olan çok sayıda Rus, evini satışa çıkardı..

 

Türkiye'de en çok Antalya'dan konut alımı yapan Rus vatandaşları, Rusya'da patlak veren ekonomik kriz sebebiyle Antalya'daki evlerini satışa çıkarmaya başladı.
 
Turizm sektörüne olduğu kadar gayrimenkul sektörüne de olumsuz etki eden Rusya krizi, Antalya'da emlak piyasasının hareketli günler geçirmesine neden oluyor. Birkaç ay öncesine kadar Rusların ev almak için en çok tercih ettiği kent olan Antalya'da ilk etapta konut alımları azaldı, daha sonra ise ülkelerindeki borçlarını ödemek isteyen Ruslar sahip oldukları evleri satışa sunmaya başladı.
 
Rublenin değerinin neredeyse yarı yarıya azaldığı kriz sebebiyle alım güçleri azalan Rus vatandaşları, Antalya'da dolar ve euro fiyatla satılan konutlarını elden çıkarmak için harekete geçti.
 
Türkiye'deki emlak piyasasını da olumsuz etkileyen kriz sebebiyle Antalya'da Ruslara ait  7 bin taşınmazın büyük bir kısmının kısa sürede el değiştirmesi bekleniyor.
 
 
26-09-2012
Bu haber toplam 2973 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?