En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 18:41
Yaz Aylarında Evimizde Hangi Renkleri Kullanmalıyız

Yaz Aylarında Evimizde Hangi Renkleri Kullanmalıyız

Yaz mevsiminde açık yeşil, açık sarı gibi pastel renkler tercih edilmelidir.

 

Evlerde yaz mevsiminde keten, tül, transparan kumaşlar ve açık yeşil ve pastel tonları gibi renkler kullanılabilir. Özellikle kanepe kılıfları değiştirilebiliyorsa, açık sarı, bej veya açık yeşil keten kılıflar tercih edilebilir. Kışın kullanılan aksesuarlar yaz mevsiminde kaldırılarak cam aksesuarlar tercih edilmeli ve canlı çiçekler kullanılmalıdır. Bunların dışında doğal ahşep, taş, doğal keten gibi ham ürünleri kullanmak evlerde güney atmosferi yaratacaktır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
21-02-2012
Bu haber toplam 7203 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?