En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.02.2018 08:13
Yatak Odasında Hangi Renkleri Kullanalım

Yatak Odasında Hangi Renkleri Kullanalım

Yatak odalarında genel olarak huzur veren ve dinlendirici renkler tercih edilmektedir.

 

Yatak odasında kullanılacak renkler, mekanda yaşayacak kişilerin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre seçilmelidir. Örneğin sabah zor uyanma problemi varsa, normalde yatak odasında kullanılması önerilmeyen canlı bir kırmızı kullanılarak bu sorun çözülebilir. Çünkü kırmızı enerji veren bir renktir. Bunların dışında bej, açık yeşil, açık mavi gibi renkler huzur, dinginlik ve dinlenme sağlayan renkler olduğu için yatak odasında kullanılabilir. Ancak tüm yatak odası huzur verirci bir şekilde dekore edilmiş olsa da aşkın rengi olan kırmızı en azından bir kaç aksesuarda kulanılmalıdır. Ev sahibinin uyuma bozuklukları varsa, kişi canlı renklerden hoşlanılıyorsa dahi kesinlikle yatak odasında canlı renkler kullanılmamalıdır. Bunun dışında yatak odasındaki huzurlu ambiyansı bozacak, siyah, lacivert, koyu gri ve canlı sarı, turuncu gibi renkler kullanılmamalıdır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara Ticaret Odası'nın Yeni Başkanı Gürsel Baran Oldu


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'İn de aday olduğu ATO Başkanlığı seçimini Gürsel Baran kazandı..

 

 
Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) yeni başkan ve yönetim kurulu üyelerinin belirleneceği seçimlerde kazanan taraf Gürsel Baran oldu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'in de aday olduğu ATO Başkanlığı seçimini, 100 oyla Gütsel baran kazanırken Osman Gökçek ise 86 oy aldı. Seçimlerde 2 oy da geçersiz sayıldı.
 
Seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra kısa bir değerlendirme yapan ATO Başkanı Gürsel Baran, 3 aşamalı planları olduğunu, meslek komitelerinin aktif olarak çalışmasının en büyük gayretleir olacağını, oda dışındaki faaliyetlerde Ankara'dan uluslararası uçuşların artırılmasını sağlayacaklarını, sağlık turizmine ilişkin önemli projeler hayata geçireceklerini, ilerleyen günlerde acil eylem planını açıklayacaklarını, 15 Temmuz sonrasında kaybolan 3 yıllık süre olduğunu ve üzerlerine düşen her şeyi yapacaklarını, TOBB ve devlet ile işbirliği içide olacaklarını belirtti.
 
ATO Başkanlık seçimlerini kaybeden Osman Gökçek ise, meclis üyesi olarak FETÖ ile mücadeleye tam gaz devam edeceğini, bir seçim daha olacağını ve sonucun değişeceğini düşündüğünü belirtti.
01-03-2012
Bu haber toplam 13503 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?