En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 18.03.2018 06:18
Terminal Design'den Molo Ürünleri İle Mekanlarınızı Şekillendirin

Terminal Design'den Molo Ürünleri İle Mekanlarınızı Şekillendirin

Mimari ve ürün tasarımı üzerine birçok fonksiyonel ürün tasarlayan Kanadalı Molo firmasının, balpeteği geometrisini esas alan mekan bölümleme sistemleri ile hayatınızı sil baştan değiştirebilirsiniz.

    Terminal Design tarafından Türkiye’ye getirilen ve satışı gerçekleştirilen Molo ürünleri, bir mekanın bölümlere ayrılması ve zamanla değişen ihtiyaç ve isteklere göre düzenlenmesi için dinamik ve esnek bir şekilde tasarlandı.
     
     Açık alanları, kısa bir sürede içe dönük mekanlara dönüştüren ürün serisi, manyetik bağlantı detaylarıyla birleştirilerek farklı yükseklik ve biçimlerde blok, duvar ve oturma birimleri haline dönüşebiliyor.
     
     Softlight, Softblock, Softseating ve Softwall olarak dört farklı sistemde tasarlanan ürünler; tekstil ve kağıt gibi bir his vermesine rağmen polietilen tabanlı ve dokuma olmayan bir tekstilin ince levhalarından üretildiği için yırtılmaya karşı dayanıklı ve su geçirmez.
     
Softlight: Aynı temel ilkeyle tasarlanan aydınlatmalarda, petek strüktürünün esnek yapısı sayesinde her biçimde aynı ışık değeri elde edilebiliyor.

Softblock: Manyetik bağlantı detaylarıyla birleştirilen farklı yükseklik ve biçimlerde blok, duvar ve oturma birimleri, soyut formların estetiğini sunuyor.

Softseating: Soft’un manyetik bitişli, tekstil ve kağıttan üretilen modülleriyle, tekil modüllerden uzun ve sürekli banklara, farklı ölçeklerde yaratıcı topoğrafyalar yaratıyor.

Softwall: İstenen boyutlarda kullanılabilen kıvrımlı ara duvarlar, kolayca depolanıp, taşınabiliyor. Gerilmiş bir Softwall boyunca uzanan düşey pileler, etkin bir biçimde sesi azaltabiliyor. Bir mekandaki ışığı dengelemesi için yarı şeffaf veya mat modelleri seçilebilir.

Tekstil, kağıt ve kraft kağıt seçenekleri bulunan Softwall, oldukça dirençli ve kendini taşıyabilen bir ara duvar. Softwall’ın beyaz modeli doğal ışık veya elektrik ışığı ile arkadan aydınlatıldığında yarı saydam ve malzemenin ince lifleri aydınlık bir görsel efekt yaratıyor.

Softwall, New York Modern Sanatlar Müzesi (MOMA) tarafından sürekli koleksiyonunda kullanılmak üzere satın alınmış; Danimarka’da düzenlenen ve "yaşam kalitesini yükselten tasarımlar" için verilen INDEX ödülünü kazanmış bir ürün.

Softwall, mekanınızı ihtiyaçlarınıza uygun hale getirmenize ve daha sonra günlük yaşantınıza göre anında değiştirmenize olanak tanıyor.

Detaylı bilgilere terminaldesign.com.tr adresinden ya da 0216 557 83 84 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ünlü Mimari Tasarım Firmasından 'Galata'da Bir Çatı Katı' Paylaşımı


Mimari tasarım firması olan Designer Father, facebook sayfasından Galata'da yer alan bir çatı katının fotoğraflarını paylaştı..

 

Ünlü mimari tasarım firması olan Desing Father'ın facebook sayfasında Galata'da yer alan bir çatı katına ait fotoğraflar yayınlandı. Sosyal medtya kullanıcılarından büyük beğeni toplayan 180 metrekare kullanım alanlı ev mimari tasarımı ve dekorasyonu ile dikkat çekti.
 
Getronagan Kilisesi'ne bakan pencereleri ile dikkat çeken çatı katı daire, odalar arasındaki cam bölmeleri ile beğeni topladı.
 
İşte Galata'daki çatı katı daireden kareler:
 
 
 
 
 
 
 
 
11-05-2010
Bu haber toplam 5889 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?