En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 25.02.2018 13:42
SMEG, Mutfaklarda Retro Tarzı Ürünler Farklılık Yaratıyor

SMEG, Mutfaklarda Retro Tarzı Ürünler Farklılık Yaratıyor

İtalyan estetiğini 60 senedir evlere taşıyan SMEG, Retro tarzı ürünlerle beyaz eşya kavramına yeni bir boyut kazandırıyor
Renkli bulaşık makineleri, buzdolapları ve beyaz eşyaya renk katan tasarımlarıyla dikkat çeken SMEG ürünleri standart mutfak kavramının dışına taşımaya çağırıyor. 50'lilerin tarzını anımsatan yumuşak kavisler ile çocuklar için özel üretilmiş kumanda sistemleri gibi farklı özellikleri bulunan ürünler çok çeşitli renk alternatifinde sunuluyor. A sınıfı enerji tüketen ürünler çevreye olan duyarlılığı ile de dikkat çekiyor.

Sabah Emlak
↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

SMEG Kuzine Fırınlar İle Keyfi Arttırıyor


Italyan estetiğini 60 senedir evlerimize taşıyan SMEG; şimdi rengarenk  kuzine fırınları ile  mutfakta harcadığınız enerjiyi azaltırken aldığınız keyfi arttırıyor.
Retro tarzı ile geçmişle geleceği buluşturan Smeg Kuzineler, A sınıfı enerji, 9 farklı fonksiyon, analog led elektronik saat programlayıcı, çıkabilen kapı camları, saklama çekmecesi, otomatik elektonik ateşleme ve soğutma fanı gibi birçok farklı özelliğe sahip.Smeg kuzineler ile farklı yemek zevkleri olan dostlarınıza, aynı anda 6 çesıt yemek pişirebilir, piliç çevirme yapabilir ve balık ızgara keyfi yaşatabilirsiniz.  
21-01-2010
Bu haber toplam 14646 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?