En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 22.03.2018 11:55
Polisan'dan Yeni Nesil Mix Sistem Hizmeti

Polisan'dan Yeni Nesil Mix Sistem Hizmeti

Polisan Boya, nalbur iyileştirme projelerini desteklemek ve tüketicilere sonsuz renk hizmeti sunabilmek amacıyla ”Yeni Nesil Mix Sistem” adıyla yeni bir renklendirme hizmeti kuruyor.

Öncelikle ülke çapında 1.000 noktanın hedeflendiği bu yapı, Polisan’dan başlayarak, tüketiciye kadar uzanan zincirin her halkasına değer katmayı amaçlıyor.

Bu sistem sayesinde nalburlar etkili stok yönetimi yapabilecek, nakit akışlarını ve finansal yapılarını daha sağlam bir platforma oturtma şansına sahip olacaklar. Polisan, beyaz renkli boyanın perakende noktasında istenen tonda renklenmesi prensibi üzerine kurulu bu sistemin yaygınlaştırılması için 10 milyon Amerikan Dolar’lık bir yatırım yapacak. Orta ölçekli bir boya fabrikası kurmaya eşdeğer bu yatırımla amaçlanan nalburlara son derece ciddi bir katma değer sağlamak olduğu belirtiliyor.

Polisan Holding CEO’su Erol Mizrahi’ nin konuyla ilgili açıklaması şöyle;

“Bu amaç çerçevesinde, öncelikle iş ortağımız nalbur ve boya perakendeciliği yapan müşterilerimizin dükkânlarını düzenleyerek bu satış noktalarının daha rahat ve keyifli alışveriş yapılabilecek bir yapıya kavuşturmayı hedefliyoruz. Son yıllarda artan tüketici bilinci sayesinde boyacıların olduğu kadar evini boyatacak nihai tüketicilerin de boya alımı için alışveriş noktalarını ziyaret ettiğini görmekteyiz. Bu trendin önümüzdeki yıllar giderecek artacağını ön görüyoruz. Bu değişen tüketici davranışına, Polisan olarak hazırlığımızı Türkiye çapında sayıları 10 bine yaklaşan nalburlarımızı belirli bir program çerçevesinde düzenleyerek cevap verebilmeye çalışıyoruz. Bu şirketimiz açısından oldukça büyük bir yatırım ancak pazar dinamikleri bunu gerektirmekte. Bu değişim Polisan için her yıl milyonlarca liralık yatırım anlamına gelmektedir. Son 2 yılda bu değişimi yaşamış müşterilerimiz, tüketici profilindeki farkı ve gelişen ticari hacimleri karşısında memnuniyetlerini sürekli dile getirmektedir."


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Polisan Boya'nın Yüzde 50'si Japon Kansai'ye Satıldı


Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50'si Japonya'nın boya sektörü lideri Kansai'ye satıldı..

 

Polisan Holding bünyesinde faaliyet gösteren Polisan Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yüzde 50 hissesinin Japonya'nın boya lider boya üreticilerinden Kansai'ye satıldığı açıklandı. Hisse devir işleminin Aralık 2016'da tamamlanması planlanırken Polisan Boya'nın satılan yüzde 50 hissesine 113,5 milyon dolar değer biçildi.
 
Polisan Holding tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Polisan Boya ile Kansai Paint arasındaki görüşmelerin bir süredir devam ettiği, *Kansai Paint'in üstleneceği Polisan Boya'nın yüzde 50'si için 113,5 mjilyon dolar ödeyeceği ve bu ödemenin 68,5 milyon dolarının Polisan Holding'e hisse bedeli için ödeneceği kalan 45 milyon doların ise Polisan Boya'nın sermayesine katılacağı belirtildi.
 
Açıklamada Polisan Boya'nın yeni bir tesis yatırımı olduğu, 2017 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan tesisin tahmini maliyetini ise 35 Milyon Euro olduğu bildirildi.
 
02-09-2010
Bu haber toplam 10884 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?