En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.03.2018 10:13
PakDoor'un Yalıtımlı Kapıları 25 Yıl Garantili

PakDoor'un Yalıtımlı Kapıları 25 Yıl Garantili

PakDoor PVC Kompozit İç Kapı Sistemleri, dayanıklı, uzun ömürlü ve şık tasarımlı 11 farklı kapı modeli sunuyor..

 

Pakpen’in markalarıı arasında yer alan PakDoor PVC Kompozit İç Kapı Sistemleri, farklı renk ve tasarımlarda 11 farklı model sunuyor.
 
Günümüz trendlerine göre yenilenen Kompozit iç kapı sistemlerinde su ve neme karşı dayanıklılık, ses ve ısı yalıtım özelliği, doğayı ve çevreyi korumak amacıyla kullanılan hammadde ve yardımcı malzemeler, darbeye, çizilmeye, kırılmaya karşı dayanıklılık da sağlıyor.
 
Sade, yalın ve minimalist  tarzıyla dikkat çeken PakDoor modelleri, her çeşit ıslak zeminde uzun yıllar kullanılabiliyor. PakDoor kapılarının kalitesine 25 yıl güvence veriliyor.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Havalimanlarına Yüz Tanıma Sistemleri Geliyor


Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, 1-2 ay içinde ABD'den ithal edilecek Yüz Tanıma Sistemleri sayesinde havalimanlarından girenlerin kayda alınacağını söyledi..

 

 
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, gümrük kapılarının ardından havalimanlarına da 'Yüz Tanıma Sistemi' kurulacağını açıkladı. Yüz Tanıma Sistemleri cihazlarının ABD'den ithal edileceğini ve 1-2 ay içide Türkiye'ye getirileceğini açıklayan Bakan Tüfenkci, gümrüklerden girenlerin kayda alındığını, yüz tanıma sistemleri sayesinde havalimanlarından girenlerin de kayda alınacağını söyledi.
 
Özellikle de Doğu ve Güneydoğu kapılarının online olarak izlendiğini açıklayan Bakan Tüfenkci, mobil cihazlaırn da geleceğini,  belirtti. Basın mensuplarına Bakanlık bünyesindeki gümrük kapılarını 7/24 online izleyen Komuta Kontrol Merkezi’ni gezdiren Bakan Tüfenkci, 442 metrekarelik alanda 68 izleme ekranı olduğunu ve 27 operatörün görev aldığını belirten Bakan Tüfenkci, 14 kara sınır kapısı ile 3 deniz limanı ve 2 iç gümrük idaresi olmak üzere 19 gümrük sahasının eş zamanlı olarak takip edildiğini belirtti.
 
Havalimanları açısından yaşanan bir diğer gelişmenin ise testleri tamamlanmış X-Ray cihazları olduğunu söyleyen Bakan Tüfenkci, bagajların uçaktan iner inmez sahibine teslim edilmeden önce X-Ray'den geçirileceğini ve şüpheli yolculaırn ayrılacağını bu sayede diğer yolcuların vakit kaybı yaşamayacağını söyledi.
 
 
28-01-2014
Bu haber toplam 7917 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?