En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.11.2014 06:57
Ofis Dizayn Resimleri

Ofis Dizayn Resimleri

   Aktif zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için bir prestij noktası olacaktır.Bu yüzden dizaynınız ne kadar hoş olursa o derce ortamın havası artar.  

   Ofisi renklendirmeyi  aksesuarlarınızda  kırmızı, turuncu tonlarında seçerseniz daha  canlı gözükür. Aktif zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için bir prestij noktası olacaktır.İşinizin türüne, fonksiyonelliğinize göre yapılacak tasarımlar, sizin ve personelinizin iş yerindeki verimini arttıracaktır.Mekanın kullanımı, doğru tasarlanmazsa eğer, bıktırıcı ve yıldırıcı bir atmosfere dönüşebilir; Bütünsel bakış açılarıyla oluşturulmamış mekanlar, kısa zaman içinde değişim ihtiyaçlarını beraberinde getirecektir.
  Yeni ofis kuracak ya da ofisini yenileyecek arkadaşlar için benim de hoşuma giden bir kaç örnek resim buldum.İşinize yaraması dileğiyle...

Dekor Uzmanı Şafak COŞKUN
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Premier Kampüs Ofis 2. Etapta 36 Ay Sabit Kur Avantajı


Kağıthane'de FerYapı tarafından inşa edilmekte olan Premier Kampüs Ofis projesinin 2. etabı, 36 ay sabit kur avantajı ile satışa açıldı..

 

Türkiye’nin ilk kampüs ofis projesi olarak Kağıthane'de Sadabad korusunun karşısında gerçekleştirilmekte olan Premier Kampüs Ofis’in 2. etabı 36 ay sabit kur avantajıyla satışa açıldı. Taksitlerin ofisin satın aldındığı günkü kurdan tamamlandığı projede tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 12 indirim avanmtajı sunuluyor. Projede ofis fiyatları ise 113.000 lira seviyesinden başlıyor.
 
Önü hiç bir zaman kapanmayacak yeşil bir alana bakan Premier kampüs Ofis projesi akıllı bina sistemleri, hizmetleri ve sosyal donatıları ile prestijli ve eğlenceli bir çalışma alanı sunuyor. Leed Gold sertifikasına da aday olan proje, 20.000 metrekarelik alanda yükselmekte olup konumu itibariyle ulaşım avantajı da sağlıyor.
 
Aralık 2015 tarihinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanan Premier Kampüs Ofis, birleştirilebilir modüler sistem sayesinde 40 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen ufak ofisleri bileştirerek 1000 metrekareye kadar orta boy ve 20.000 metrekareye kadar büyük boy ofis elde etme ayrıcalığı sunuyor. Ortak toplantı odaları, arşiv odası, özel donanımlı server odaları gibi uygulamaların yer aldığı projede hem ofis içinde atıl alan durumu ortadan kalkıyor hem de küçük metrekareli ofislerde de holding konforu sunuyor.
 
Premier Kampüs Ofis Sosyal Donatı ve Donanımlar
Akıllı ofis sistemleri ile son teknoloji ürünleri bünyesinde barındıran Premier Kampüs Ofis projesi, enerji tasarrufu ve yüksek konfor sağlayarak iş yaşamına farklı bir bakış açısı getiriyor. Projede akıllı sistem platformu üzerinden dijital kart sistemi aracılığıyla toplantı seminer odaları, sosyal tesisler ile ortak kullanıma açık diğer alanlar kullanılmadığında enerji kesilerek tasarruf sağlanıyor. Kullandığın kadar öde sisteminin geçerli olduğu projede  sabit bir masraf bulunmuyor.
 
Cep sineması, seminer odaları, parti odası, hobi odaları, toplantı odaları, kampüs genelindewi-fi, sekreterya - temizlik hizmeti, IT hizmeti teknik servisi, fitness center, squash, pilates stüdyosu basketbol sahası, dinlenme ve performans havuzları, SPA center, sauna, sağlık odası, buhar odası gibi sosyal donatıların da bulunduğu projede alanları 25 metrekare ile 1500 metrekare arasında değişen mağazalar, kafeler,  restoranlar, banka şubeleri ve showroomlar gibi birimler de bulunuyor. Ayrıca Kampüs Bahçe’de  Canteen, Fit Stop, Break Room ve açık çalışma alanları gibi pek çok sosyal aktivite alanı mevcut.
 
Kağıthane gün geçtikçe değerleniyor
Kağıthane'de 20.000 metrekare alan üzerinde yükselen Premier Kampüs Ofis projesi hakkında bilgi veren FerYapı Yönetim Kurulu Üyesi Ramadan Kumova, İstanbul’un merkezi sayılabilecek bir noktada, kampüs ofis konzeptini gerçekleştirmenin bir fırsat olduğunu, söz konusu bölgenin 2011 yılında Cendere Vadisi'nin imara açılması ile gelişrmeye başladığını ve metrekare fiyatlarının gün geçtikçe arttığını söyledi. Yakın gelecekte 5 üniversitenin kağıthane'ye taşınacağını belirten Kumova, bölgenin konut, eğitim, ofis ve eğlence birimleri ile özel bir alan haline geleceğini söyledi. Kumova bugün 40 metrekarelik bir ofisin kira getirisinin 1000 doları bulduğunu ifade ederek projenin tammalanması halinde bu rakamım çok daha yüksek olacağını da sözlerine ekledi.
 
 
 
 
30-01-2010
Bu haber toplam 79614 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?