En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 28.01.2015 20:12
Ofis Dizayn Resimleri

Ofis Dizayn Resimleri

   Aktif zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için bir prestij noktası olacaktır.Bu yüzden dizaynınız ne kadar hoş olursa o derce ortamın havası artar.  

   Ofisi renklendirmeyi  aksesuarlarınızda  kırmızı, turuncu tonlarında seçerseniz daha  canlı gözükür. Aktif zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için bir prestij noktası olacaktır.İşinizin türüne, fonksiyonelliğinize göre yapılacak tasarımlar, sizin ve personelinizin iş yerindeki verimini arttıracaktır.Mekanın kullanımı, doğru tasarlanmazsa eğer, bıktırıcı ve yıldırıcı bir atmosfere dönüşebilir; Bütünsel bakış açılarıyla oluşturulmamış mekanlar, kısa zaman içinde değişim ihtiyaçlarını beraberinde getirecektir.
  Yeni ofis kuracak ya da ofisini yenileyecek arkadaşlar için benim de hoşuma giden bir kaç örnek resim buldum.İşinize yaraması dileğiyle...

Dekor Uzmanı Şafak COŞKUN
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ Ofis ve Otel de Yapacak


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ olarak artık lüks konut yapmayacaklarını onun yerine ofis ve otel inşa edeceklerini söyledi..

 

Strateji değiştirmeye hazırlanan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), lüks konut yerine ofis ve otel yaparak gelir elde etmeye başlayacak. Kurumun lüks konut üretiminden çekilerek tamamen orta ve düşük gelir grubuna odaklanacağını belirten TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, oluşacak gelir kaybının da iş merkezi ve otel yapılarak telafi edileceğini söyledi. Yüksek gelir grubuna yönelik konut üretmekle ilgilenmediklerini söyleyen Turan, merkezdeki arazilerde nitelikli binalar ile iş merkezleri yükseleceğini belirtti.
 
TOKİ konutlarının da kalitesinin artacağını belirten Turan, maliyetin yüzde 7-8 artacağını bunun da konut fiyatlarına yüzde 3  oranında yansıyacağını söyledi.
 
Yöresel mimariyi baz alacaklarını vurgulayan TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ olarak asla yüksek katlı bina inşa etmeyeceklerini, şimdiye kadar en yüksek binaların TOKİ tarafından yapıldğını ancak bundan sonra blok sayısını artırıp kat sayısını azaltacaklarını söyledi.
 
 
 
30-01-2010
Bu haber toplam 80967 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?