En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 28.02.2015 15:57
Ofis Dizayn Resimleri

Ofis Dizayn Resimleri

   Aktif zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için bir prestij noktası olacaktır.Bu yüzden dizaynınız ne kadar hoş olursa o derce ortamın havası artar.  

   Ofisi renklendirmeyi  aksesuarlarınızda  kırmızı, turuncu tonlarında seçerseniz daha  canlı gözükür. Aktif zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz ofisleriniz hem kendiniz hem de misafirleriniz için bir prestij noktası olacaktır.İşinizin türüne, fonksiyonelliğinize göre yapılacak tasarımlar, sizin ve personelinizin iş yerindeki verimini arttıracaktır.Mekanın kullanımı, doğru tasarlanmazsa eğer, bıktırıcı ve yıldırıcı bir atmosfere dönüşebilir; Bütünsel bakış açılarıyla oluşturulmamış mekanlar, kısa zaman içinde değişim ihtiyaçlarını beraberinde getirecektir.
  Yeni ofis kuracak ya da ofisini yenileyecek arkadaşlar için benim de hoşuma giden bir kaç örnek resim buldum.İşinize yaraması dileğiyle...

Dekor Uzmanı Şafak COŞKUN
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ağaoğlu My NewWork'te 0 Faizle Ofis Fırsatı


Ataşehir'de yükselen ve eşsiz konsepti ile dikkat çeken Ağaoğlu My NewWork projesinde ofislerin metrekare fiyatları 5 bin 385 dolardan başlıyor..

 

Ataşehir'de Fenerbahçe Ülker Sports Arena ile Ağaoğlu My Prestige'e komşu konumda Ağaoğlu güvencesi ile yükselen My NewWork projesinde ofis birimleirninm etrekare fiyatları 5 bin 386 dolar seviyesinden başlıyor. Vade farksız taksit fırsatı da sunulan projede  en küük ofis birimi 107 metrekare alana sahip olarak tasarlandı.
 
Satış sürecinin cazip seçeneklerle devam ettiği Ağaoğlu My NewWork, 14 bin metrekarelik alanda gerçekleşmekte olup projede yer alan ofislere  30 ay 0 faizle ödeme ile sahip olunabiliyor.
 
Modern zamanların kapalı çarşısı olarak da lanse edilen Ağaoğlu My NewWork projesinde ofis birimlerinin yanı sıra mağazalar, eğlence üniteleri, tiyatro - sergi alanları, restoranlar da bulunuyor.
 
 
 
30-01-2010
Bu haber toplam 80967 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?