En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 16:33
Lületaşı Rengi nedir ?

Lületaşı Rengi nedir ?

Lületaşı Rengini dekorasyon tasarımlarınızda kullanabilirsiniz ...
Duvar renkleri, duvar boyaları denildiğinde öne çıkan bazı firmalar olduğunu biliyorsunuzdur. Bu firmalara ait, eşi benzeri sanki yokçasına etkileyici onlarca duvar renginin olduğunu da biliyorsunuzdur. Bu sayısız renk tonu arasından seçim yapmak çok zor olsa gerek. Tecrübe et yanıl yöntemi de evin duvarlarında negatif neticelere sebep olabilir. Siz en iyisi örnekleri baz alarak yola çıkın ve duvarlarınızı bu örnekler doğrultusunda boyayın.
 
Bugün sizlere lületaşı rengini tanıtacağız. Lületaşı rengi, tanınmış kişi boya markası olan Polisan’ın iç cephe boyaları arasında bulunmaktadır. Yeniden şu zamanlara baktığımızda, lületaşı rengi duvar boyasının adım adım diğer renkleri geride bıraktığını söyleyebiliriz.
 
polisan lületaşı rengi
 
Yatak Başlıkları Modelleri
Polisan isimli boya markasının bünyesinde bulunan lületaşı rengi, isminden da anlaşılacağı gibi lületaşından esin alınarak tasarlanmıştır. Kimi kişiler lületaşı rengini kum beji rengine benzetse de, o renkten ayrı bir ton olduğunu belirtebiliriz. Yeniden kum beji gibi sakin ve dingin bir tondur, lületaşı rengi. Tonlama olarak kum beji rengini andırsa da, lületaşı renginin kendine has bir duruşu vardır. Örnek resimden de bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Lületaşı rengi demin de söylediğimiz gibi sakin bir tondur. Açık tonlar arasında bulunmaktadır. Kullanıldığı alana daha geniş izlenim katar ve bununla da kalmaz, sakin ve huzurlu bir ortamın açığa çıkmasına yardımcı olur. Lületaşı rengine bu nedenle odalarınızda kullanabilirsiniz. Bilhassa, salonlara ve yatak odalarına hitap eden bir renktir, lületaşı rengi.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
02-10-2013
Bu haber toplam 11700 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?