En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 16:31
LG Hausys, 37. Yapı Fuarı'nda Hi-Macs'i Tanıttı

LG Hausys, 37. Yapı Fuarı'nda Hi-Macs'i Tanıttı

6-10 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen 37. Yapı Fuarı-Turkeybuild'e katılan LG Hausys, yenilikçi ürünü Hi-Macs'i tanıttı..

 

Yapı ve Dekorasyon malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren LG Hausys, 6-10 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen 37. Yapı Fuarı-Turkeybuild'e katılarak şık ve çok yönlü tasarımlara imkân tanıyan yenilikçi ürünü Hi-macs’i tanıttı.
 
Hi-Macs, aralarında Pritzker Mimarlık Ödüllü ilk kadın mimar Zaha Hadid’in de bulunduğu pek çok mimar ve tasarımcı tarafından tercih ediliyor.
 
Dış cephe kaplamaları, yer kaplamaları, duvar kaplamaları gibi endüstriyel yapı malzemeleri üreten LG Hausys, inşaat sektörünün yanı sıra otomotiv sektöründe de aktif olarak faaliyet gösteriyor.
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Uluslararası Asansör Fuarı 22 Martta Kapılarını Açıyor


Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 Mart 2017 tarihinde CNR EXPO Yeşilköy'de kapılarını açıyor..

 

Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, CNR Expo Yeşilköy'de 22-25 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek. CNR Holding bünyesindeki kuruluşlardan İstanbul Fuarcılık tarafından Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED), Tüm Asansör Sanayici ve İşadamları Derneği (TASİAD) ve KOSGEB desteği ile gerçekleştirilecek olan Asansör Fuarı, 25 Mar5t 2017 tarihine kadar açık olacak.
 
250 markanın en yeni ürünlerini sergileyeceği, 1 milyar dolar büyüklüğe sahip olan Türk asansör sektörünü aynı çatı atında toplayacak olan  Asansör Fuarı toplamda 25 bin metrekare alanda düzenlenecek.
 
 
13-05-2014
Bu haber toplam 3213 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?