En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.03.2018 10:07
Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması İçin Başvurular Alınıyor

Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması İçin Başvurular Alınıyor

Koçtaş tarafından bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması için başvuru süreci devam ediyor..

 

2010 yılından bu yana Koçtaş tarafından gerçekleştirilmekte olan iç mekan tasarım yarışması için başvurular alınıyor. Her yıl kapsamı ve içeriği geliştirilen “6. Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması”nın bu yılki konusu ise bir konut içinde yer alan teras, balkon veya bahçe için ‘yaşam alanı tasarımı' olarak açıklandı.
 
 
Yarışmada dereceye giren ürünler Koçtaş'ın üretim süreçlerine uygun oması halinde üretilerek ürün yelpazesi içinde yer alabilecek. Yarışma sonucunda birinci olan tasarımcı 10 bin TL para ödülü ve Koçtaş'ta 3 ay staj imkânı, ikinci olan tasarımcı 7 bin TL para ödülü, üçüncü olan tasarımcı ise 5 bin TL para ödülü kazanacak olup ilk üç ödüle ek olarak er biri 2 bin 500 TL değerinde 5 adet de mansiyon ödülü de verilecek.
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

TOKİ 54 Arsasını Açık Artırmayla Satacak


Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı yazılı bir açıklama yaparak 12 ilde bulunan toplam 54 arsayı 23 Mart tarihinde açık artırma ile satışa çıkaracağını duyurdu..

 

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı, 12 ilde yer alan toplam 54 adet arsasını, TURYAP aracılıüğı ile satışa çıkarıyor.  Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Sivas, Trabzon ve Van illerinde bulunan satışa konu arsaların toplam metrekaresi 527 bin 206 olarak açıklanırken arsaların  yaklaşık 663 milyon lira muhammen bedelle açık artırmaya çıkarılacağı belirtildi.
 
TOKİ'den yapılan açıklamada satışa konu olan arsaların konut, ticaret, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim, küçük sanayi, bakım ve akaryakıt istasyonu, turizm, depolama, spor ve otel alanı niteliğinde olduğu  ve müzayedenin 23 Mart saat 13.30'da TOKİ'nin Ankara Bilkent'teki merkezinde gerçekleştirileceği bildirildi.
 
09-12-2015
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?