En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 14:25
Kaindl’ın Yeni Parke Modelleri

Kaindl’ın Yeni Parke Modelleri

Avusturya’lı parke devi Kaindl’ın yeni koleksiyonları, Dendro ayrıcalığıyla tüm Dünya ile aynı anda ülkemizde…

Ülkemiz zemin sektörünün trend belirleyici markası Dendro, bayileriyle birlikte Salzburg’a giderek, distribütörlüğünü üstlendiği dünya markası Kaindl’ın yeni ürünlerinin ilk görücüleri oldu.
Sektöre senkronize ve endless ‘sonsuz plank’ gibi yenilikleri getiren, bu iki tekniğin mucidi olan Kaindl, dört yılda bir koleksiyon yeniliyor ve yeni modellerini Dendro parke için evinde sergiliyor.
9-12 Şubat tarihlerini Mozart’ın ve Kaindl’ın kenti Salzburg’da geçiren Dendro parke ve bayileri, Kaindl’ın yeni ürünleri karşısında oldukça etkilendi. Sektöre kazandırdığı yenilikler ile tüketicinin beğenisi kazanan Dendro parke, Kaindl gibi bir dünya deviyle iş birliği yapmanın, böylesine eşsiz ürünleri ülkemiz tüketicisine sunan yegane firma olmanın haklı gururunu yaşıyor.
Kaindl’a ilham veren Kent, Salzburg…
Bazı kentlerin isimleri, yetiştirdiği sanatçıların isimleriyle birlikte anılır. Şehir ve sanatçı iç içe geçer, özdeşleşir…
Salzburg’da yetiştirdiği, günümüzün en büyük sanatçılarından biri olarak kabul gören Mozart’la birlikte anılıyor. Kaindl’da bu kentten besleniyor.
Uzay gemisinden ilham alınarak tasarlanan fabrikasında üretim yapan Avusturya devi, Salzburg’un buram buram sanat kokan havası içine çekiyor, yaratıcılık duygularını daha da harekete geçiriyor ve öyle parkeler yapıyor ki… Tüketiciyi adeta kendine aşık ediyor.
Ülkemize Dendro parke distribütörlüğünde gelen Kaindl, döneme damgasını vuracak modelleriyle Dendro parke Bağdat Caddesi showroom’unda tüketiciyle buluşuyor.
 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Manisa'da parke Taşı Alım İhalesi Yapıldı


Manisa'da Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından 85 köy için parke taşı alım ihalesi gerçekleştirildi..

 

Manisa Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliğince, 85 köy için 32 bin 350 metrekare parke taşı alım ihalesi gerçekleştirildi. 
 
Manisa Vali Yardımcısı ve Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Başkanı Necmettin Yalınalp başkanlığındaki ihale komisyonunda, encümen üyeleri Manisa İl Genel Meclis Üyesi AK Parti Grup Başkan Vekili İbrahim Onaylı, Manisa İl Genel Meclis Üyesi Dursun Ali Yıldız, Orta Köy Muhtarı Mustafa Gürler, Halıtlı Köyü Muhtarı Mehmet Akbaş’ın yanısıra birlik Müdürü Şaban Çelik de katıldı.
 
Manisa İl Genel Meclisi Komisyon odasında gerçekleştirilen merkez 85 köye 32 bin 350 metrekare parke taşı ve bu taşların muhtarlara yerinde teslimi için yapılan ihaleye, Ay-Tekinler Beton Mamulleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, Nimtaş İnşaatTaahüt Nakliye Sanayi Ticaret Limited Şirketi ve Kanfil Beton Büz Sanayi Ticaret Limited Şirketi teklif verdi.
 
İhaleyi en düşük teklif veren Kanfil Beton Büz Sanayi Ticaret Limited Şirketi kazandı.
 
Vali Yardımcısı ve Birlik Başkanı Necmettin Yalınalp, “ Manisa il genel meclisimizin aldığı kararla 2012 yılı KÖYDES projesinde yer alan 3 yüz 94 bin 350 lira ödenekle 85 köyümüze 32 bin 350 metrekare kilitli parke taşı ihalesini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Birliğimiz köylerimize hizmet götürme noktasında azimli ve kararlı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Şehirlerimizde ne varsa köylerimizde de olsun istiyoruz.”dedi.
 
Kaynak: İHA
23-02-2011
Bu haber toplam 21918 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?