En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 21.03.2018 03:14
İstikbal Mobilya Bağışladı

İstikbal Mobilya Bağışladı

Boydak Holding bünyesinde mobilya üretimi yapan İstikbal Mobilya, Kimse Yok mu Derneği’ne 1 milyon liralık bağış yaptı.

Şirket, derneğin talepleri doğrultusunda 1 milyon lira değerinde 6 bin farklı ürün çeşidinden eşyalar verecek.

Protokol imza törenine Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Boydak, İstikbal Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Boydak ile Kimse Yok mu Derneği Başkanı Mehmet Özkara ve Kimse Yok mu Derneği Kayseri Şubesi Başkanı Abdurrahman Haskaraman katıldı.

Memduh Boydak ile Mehmet Özkara, iki kurum arasında yapılan anlaşmanın protokol metnine imza attı.

İmza töreninde konuşan Özkara, yapılan anlaşmanın maddi boyutu kadar manevi olarak da önemli bir boyutta olduğunu söyledi ve Boydak ailesine teşekkür etti.

Memduh Boydak da, derneğin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını kaydetti.

Boydak, kurumsal yapı anlamında derneğin çalışmalarının hız kazandığını ve bu süreçte kendilerinin de daha önce yaptıkları desteklerini artırarak sürdüreceklerini ifade etti.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
23-04-2010
Bu haber toplam 12714 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?