En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 27.04.2018 00:23
İşbir Yatak'tan Masaj İle Uyandıran Yatak

İşbir Yatak'tan Masaj İle Uyandıran Yatak

İşbir Yatak, kendilerine ulaşan şikayetlerden masaj ile uyandıran yatak üretti.

Müşteri memnuniyetleri ve şikayetlerini almak için kurdukları satış sonrası müşteri memnuniyeti iletişim birimi ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi Türk Leyodu tarafından belgelendirilen İŞBİR YATAK, iletişim birimini fikir atölyesine dönüştürdü. 2 yıl önce kurulan birimde müşteri şikayet ve memnuniyetlerine direkt telefon ve maille cevap veren İşbir Yatak, kendilerine ulaşan şikayetlerden masaj ile uyandıran yatak üretti.

SORUNLARI BİZZAT KENDİM ÇÖZDÜM
İşbir Yatak Genel Müdürü Metin Gültepe, "Şikayetler direkt olarak benim mailime ve telefonuma da düşüyordu. Bazı sorunları birebir ben çözüyordum. Masajla uyandırma yatağı fikri de bir müşterimizden çıktı. Bu ürün üzerinde 8 ay çalıştık" dedi. 'Boyun ağrılarım çekilmez oldu. Şöyle boyun masajı yapan bir yastık' yapsanız diye serzenişte bulunan müşterinin verdiği fikri yatakta denediklerini ve üretimini yapıp piyasaya sürdüklerini dile getiren Gültepe, "Bu yüzden müşteri şikayet ve memnuniyeti platformunu önemsiyoruz. Zaten platformumuz ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistem Belgesi Türk Leyodu tarafından da belgelendirildi" diye konuştu.

Kaynak: Sabah


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul'un Yatak Kapasitesi 30 Bin Artacak


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, artan turist sayısı sebebiyle 2014 yılında 130 bin olan yatak kapasitesinin 160 bine çıkarılacağını açıkladı..

 

Dünya gezginlerinin 2014’te İstanbul’u ‘birinci tatil tercihi’ olarak seçmesi, turizm sektöründe hareketlilik getiriken artan turist sayısı sebebiyle İstanbul'Un yatak kapasitesi 30 bin yeni yatak artırılacak.
 
Milliyet'ten Fehim Genç'in haberine göre, dünyanın en kapsamlı turizm sitesi olarak bilinen Trip Advisor kullanıcılarının İstanbul'u dünyanın en iyi turizm kenti ilan etmesi, turizmcilerin hedefi yükseltmesini sağladı.
 
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, 2014’te İstanbul’a gelen turist sayısının 13 milyonu geçeceğini belirterek, “Türkiye, kruvaziyer turizmde de önemli bir liman haline geldi. Kruvaziyerde Akdeniz’de dördüncü ülke olduk. 2013’ün 10 ayında Türkiye’ye 1458 kruvaziyer uğradı. Bu yıl bu sayı daha da artacak.” dedi.
 
İstanbul’un birçok nedenle liste başı olduğunu belirten Delicias Turizm Genel Müdürü İskender Çayla, şunları söyledi:
“Gezginlerin ilgisini çeken tarihi zenginlik çok az şehirde bu kadar çeşitlidir. 17’nci yüzyıl eseri Sultanahmet Camii’nden 6’ncı yüzyıl şaheseri Ayasofya’ya 10 dakikada yürürsünüz. 10 dakikada 10 asırdan fazla bir zamanı geçersiniz. Bu belki sadece Roma’da var. İki kıtayı ayıran Boğaziçi ve farklı zamanları kaynaştıran Haliç vardır. Alışverişin en yenisi de, en eskisi de bu şehirde. Dünyanın en çok şehrine uçan THY’nin merkezi de İstanbul’da. Sanat, kültür, müzik etkinlikleri, Avrupa’nın en önemli metropolleriyle yarışır. Ancak, bu liste her sene değişir. Yerimizi korumak için daha çok çalışmamız gerekiyor.”
 
İstanbul’un 10 yıl önceki şehir olmadığını, artık marka bir şehir olduğunu belriten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran ise şunları kaydetti:
“Yeni tesisler, oteller, restoranlar, müzeler açıldı. Turistin ilgisini çekecek şeylerin sayısı arttı. İstanbul zaten güzel bir üründü. Turizmciler olarak artık iyi paketlemeyi öğrendik. Eskiden de Boğaz vardı. Ancak biz şehre değer katmayı öğrendik. Turizm güven sever. Güven, havaalanında bindiğiniz taksideki taksimetrenin doğru çalışmasıyla başlar. Turisti kandırmamak, can ve mal güvenliğini korumaya almak, başarının olmazsa olmazı. Markanın önemini kavradık. Turizmin getirisinin değerini anladık. Daha birçok şehrimizi bu listelerde görebiliriz.”
 
 
13-01-2011
Bu haber toplam 21525 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?