En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 21.02.2018 19:08
İşbir Yatak Bahçeşehir'de 100’üncü Uyku Merkezini Açtı

İşbir Yatak Bahçeşehir'de 100’üncü Uyku Merkezini Açtı

İşbir yatak mağazalarını çoğaltmaya devam ediyor. İstanbul Bahçeşehir Hillpark’ta 100'üncü şubesini hizmete soktu.

 

Türkiye’nin sanayi devi İşbir Holding’e bağlı İşbir Yatak, kurulduğu 1997 yılından bu yana Türkiye’de uyku konforuna yepyeni teknolojiler kazandırmakla kalmadı, bu teknolojileri bir arada sunduğu Uyku Merkezleriyle tüketicilerin yanı başında yerini aldı.
100’üncü Uyku merkezini İstanbul Bahçeşehir Hillpark’ta açan İşbir Yatak, 2010 yılında daha da hızlı büyüyeceğinin sinyalini verdi.
İşbir Sünger Genel Müdürü Metin Gültepe, şunları söyledi:
 
“İşbir Yatak olarak ülkemize getirdiğimiz yeni teknolojiler, tüketicilerden çok olumlu tepkiyle karşılanınca bu konuda yatırımlarımıza hız verdik. ‘Uyku Merkezleri’ adını verdiğimiz, tüketicilerimizin uyku konforu ile ilgili İşbir çözümlerini bir arada bulabileceği merkezler açtık. Müşterimize buralarda ürünlerimizi deneyerek, karşılaştırarak, test ederek alma fırsatını sunduk. Ama bu merkezlerin en önemli işlevi tüketicilerimize uyku konforu ve sağlığı ile ilgili çok özel bilgiler sunabiliyor olmasıdır.”

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul'un Yatak Kapasitesi 30 Bin Artacak


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, artan turist sayısı sebebiyle 2014 yılında 130 bin olan yatak kapasitesinin 160 bine çıkarılacağını açıkladı..

 

Dünya gezginlerinin 2014’te İstanbul’u ‘birinci tatil tercihi’ olarak seçmesi, turizm sektöründe hareketlilik getiriken artan turist sayısı sebebiyle İstanbul'Un yatak kapasitesi 30 bin yeni yatak artırılacak.
 
Milliyet'ten Fehim Genç'in haberine göre, dünyanın en kapsamlı turizm sitesi olarak bilinen Trip Advisor kullanıcılarının İstanbul'u dünyanın en iyi turizm kenti ilan etmesi, turizmcilerin hedefi yükseltmesini sağladı.
 
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, 2014’te İstanbul’a gelen turist sayısının 13 milyonu geçeceğini belirterek, “Türkiye, kruvaziyer turizmde de önemli bir liman haline geldi. Kruvaziyerde Akdeniz’de dördüncü ülke olduk. 2013’ün 10 ayında Türkiye’ye 1458 kruvaziyer uğradı. Bu yıl bu sayı daha da artacak.” dedi.
 
İstanbul’un birçok nedenle liste başı olduğunu belirten Delicias Turizm Genel Müdürü İskender Çayla, şunları söyledi:
“Gezginlerin ilgisini çeken tarihi zenginlik çok az şehirde bu kadar çeşitlidir. 17’nci yüzyıl eseri Sultanahmet Camii’nden 6’ncı yüzyıl şaheseri Ayasofya’ya 10 dakikada yürürsünüz. 10 dakikada 10 asırdan fazla bir zamanı geçersiniz. Bu belki sadece Roma’da var. İki kıtayı ayıran Boğaziçi ve farklı zamanları kaynaştıran Haliç vardır. Alışverişin en yenisi de, en eskisi de bu şehirde. Dünyanın en çok şehrine uçan THY’nin merkezi de İstanbul’da. Sanat, kültür, müzik etkinlikleri, Avrupa’nın en önemli metropolleriyle yarışır. Ancak, bu liste her sene değişir. Yerimizi korumak için daha çok çalışmamız gerekiyor.”
 
İstanbul’un 10 yıl önceki şehir olmadığını, artık marka bir şehir olduğunu belriten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran ise şunları kaydetti:
“Yeni tesisler, oteller, restoranlar, müzeler açıldı. Turistin ilgisini çekecek şeylerin sayısı arttı. İstanbul zaten güzel bir üründü. Turizmciler olarak artık iyi paketlemeyi öğrendik. Eskiden de Boğaz vardı. Ancak biz şehre değer katmayı öğrendik. Turizm güven sever. Güven, havaalanında bindiğiniz taksideki taksimetrenin doğru çalışmasıyla başlar. Turisti kandırmamak, can ve mal güvenliğini korumaya almak, başarının olmazsa olmazı. Markanın önemini kavradık. Turizmin getirisinin değerini anladık. Daha birçok şehrimizi bu listelerde görebiliriz.”
 
 
03-04-2010
Bu haber toplam 8205 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?