En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.03.2018 10:10
İKEA Kış İndirimi İçin Son Günler

İKEA Kış İndirimi İçin Son Günler

IKEA'nın mobilya ve akseuar ürünlerinde geçerli olan geleneksel Kış İndirimi Kampanyası, 26 Ovak 2014 tarihinde sona eriyor.

 

IKEA'nın mobilya ve aksesuar başta olmak üzere yüzlerce ürününde geçerli olan Kış İndirimi 26 Ocak 2014 tarihinde sona eriyor.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

"Tapu harçlarındaki indirim kararsız yatırımcıyı harekete geçirecek"


Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, tapu harçlarına yapılan indirimin konut alma konusunda kararsız olan yatırımcıyı harekete geçireceğini söyledi..

 

 
Tapu harçlarındaki indirime ilişkin yazılı bir açılama yapan Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu,  inşaat sektöründeki komiteler tarafından uzun süredir gündeme getirilen tapu harçlarının düşürülmesine yönelik olarak Bakanlar Kurulu'nun tapu harçlarının düşürülmesi ve damga vergisinin sıfırlanması yönünde karar verdiğini anımsattı.
 
Tapu harçlarındaki indirimin kalıcı hale getirilmesi için girişimlerin sürdüğünü de söyleyen Hıdıroğlu, ekonomiye canlılık getirmek amacıyla son dönemde bir dizi önemli karara imza atıldığını, konut kredi faizlerindeki düşüşler, KDV oranlarının aşağı doğru çekilmesi, damga vergisinin sıfırlanması gibi adımlarla gayrimenkul sektörüne canlılık getirilmesinin hedeflendiğini belirtti.
 
Tapu harçlarının özellikle alıcı ve satıcı üzerinde büyük yük oluşturduğunun altını çizen Hıdıroğlu, söz konusu indirim ve damga vergisinin sıfırlanmasnın, konut maliyetlerinin azalmasının yanı sıra konut alımında kararsız ve beklemede olan yatırımcıların da harekete geçmesini sağlayacağını belirtti.
24-01-2014
Bu haber toplam 4224 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?