En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.03.2018 10:08
Grohe'den Kadınlar Gününe Özel Yüzde 40'a Varan İndirim

Grohe'den Kadınlar Gününe Özel Yüzde 40'a Varan İndirim

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle mart ayı boyunca Grohe markalı 8 üründe yüzde 40'a varan oranda indirim uygulanmakta olup ayrıca Axess'e özel 9 taksit fırsatı sunuluyor..

 

Dünyanın en büyük sıhhı tesisat üreticileri arasında yer alan ve Türkiye'de de sık sık tercih edilen Grohe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Mart ayı boyunca 8 ürününde yüzde 40’a varan indirim uyguluyor. Yüzde 40'a varan indirimini yanı sıra  Axess’e özel 9 taksit fırsatı da sunan Grohe'nin 31 Mart 2016 tarihine kadar sürecek olan kampanyası tüm bayilerinde ve satış noktalarında geçerli.
 
 
GROHE Eurodisc Joy serisi, Eurosmart 2015, Essence 2015, SmartControl, Grohtherm 800, Grohtherm 1000 New, Grohtherm Cosmopolitan New ve Tempesta gibi en çok tercih edilen ürünlerde geçerli olan kampanyada ayrıca Axess uyesi GROHE satış noktalarında yüzde 40'a varan indirime ek olarak Axess’e özel 9 taksit fırsatı da sunuluyor.
 
 
 
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mahall Bomonti İzmir'de 8 Mart Kadınlar Gününe Özel Sergi


İzmir'in yeni kültür sanat merkezi olarak lanse edilen Mahall Bomonti Sanat, yarın yani 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, 8 kadın sanatçının eserlerinden oluşan özel bir sergiye ev sahipliği yapacak..

 

 
 
Türkerler Holding projesi olarak hayata geçirilen Mahall Bomonti İzmir projesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde, 8 Türk kadın sanatçının 32 eserinden meydana gelen çok özel bir sergiye ev sahipliği yapacak. Türkiye'nin önde gelen 8 kadın heykel sanatçısının eserleri, “Heykelin İzinde 8 Kadın” sergisi ile Mahall Bomonti İzmir'de sergilenecek.
 
 
Yarın Dünya Kadınlar Günü'nde düzenlenecek özel bir kokteyl ile açılacak olan sergide, Ayfer Kalsın, Benan Bulut, Pembe Hilal Tüzüner, Şebnem Keçeli, Tina Varon, Yakut Ayverdi, Yasemin Aslan Bakiri ve Yıldız Yılmaz isimli sanatçıların eserler sanatseverler ile buluşacak.
 
02-03-2016
Bu haber toplam 12 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?