En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 18:41
Filli Boya'dan 15 Yeni renk!

Filli Boya'dan 15 Yeni renk!

Filli Boya 2009 yılında yaşam alanlarını, benzeri daha önce sunulmamış çeşitlilikte renklerle yeniden yaratıyor

Filli Boya 2009 yılı kartelalarında yer alan yepyeni 15 renginde, huzur veren toprak tonlar ile arada kalmış, daha önce sunulmamış açık tonlardan oluşan ve mekanınıza modern bir hava kazandıracak capcanlı tonları beğeniye sunuyor.

15 yeni renk 5 farklı dokuda...

Filli Boya, yeni sunduğu 15 yeni rengi; görünümü en az renkler kadar farklılaştıran 5 farklı tonda sunuyor. Renk seçimi kadar önemli olan doku seçiminde aynı rengi; ışıl ışıl bir görünüm sağlayan  yarı mat dokuda, dinlendirici bir atmosferde hafif ışık yansımaları yakalamak için seçilebilecek ipek görünümlü bir doku olan, Türkiye'nin en çok tercih edilen dokusu  ipeksi mat  dokuda veya mekana yumuşak bir hava kazandırmada büyük rol oynayan  soft mat dokuda veya en düşük matlık seviyeleri olan genel olarak hata örtme ve hızlı işçilik gerektiren yerlerde önerilen  Mat ve  Promat  dokuda tercih edebilmek mümkün. Filli Boya'nın 5 farklı doku seçeneği ile aynı renk tonu ile  capcanlı  ya da  olabildiğince dingin bir hava yakalayabilirsiniz.

Renkler ve Eviniz

Siz de renk tercihlerinizde, arkadaşlarınızın ve ailenizin evinizde kendilerini rahat hissetmesini istiyorsanız salon, oturma odası gibi toplanma alanlarınızın duvarlarında rahat ve doğal renkler kullanabilir, dostane ve dışa dönük bir ambiyans yaratmak için Filli Boya'nın sıcak renklerinden buğday, ıhlamur, bal buğu ve vanilya tonlarımızı deneyebilirsiniz. Evinizde sadelik ve sıcaklık yaratmak için Filli Boya'nın yeni toprak tonlarını kullanabilir, koyu ve doygun renklerdeki halı, perde veya koltuk kaplamalarıyla birlikte toprak tonlarını kullanarak da evinizde karşı koyulamayacak davetkar bir hava yaratabilirsiniz. Ayrıntılarına özen gösterdiğiniz evinizin veya ofislerinizin duvarlarında kullanacağınız açık leylak ve lila tonları size farklı bir atmosfer ve dilediğiniz şıklığı sunacaktır.

Evinizi Bej-i Pembe ve Gülpembe renklerinin nazik dokunuşlarına teslim edebilir, herhangi bir odanızı pembe tonlarıyla boyayarak dinlenmek ve sinirlerinizi yatıştırmak için sakin bir hale getirebilirsiniz. Filli Boya'nın bu sakinleştirici renkleriyle evleriniz huzur dolacak. Yaratıcı ve yenilikçi bir stil için yeşil tonlarını seçebilirsiniz. Göz alıcı renklerle boyanmış unutulmaz bir odaya sahip olabilirsiniz. Eğer hafızalarda kalan bir dekor yaratmak istiyorsanız biraz cesur olmalı ve Filli Boya'nın gençliği ve yaşamı simgeleyen çağla, limoni yeşil ve yeşil bej tonlarını tercih etmelisiniz.

www.filliboya.com.tr
www.duvarinizdakirenkler.com

Sabah Emlak


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓
15-04-2009
Bu haber toplam 132903 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?