En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 18.03.2018 15:46
Ev Dekorasyonunda Sadelik ve Zerafet İçin 'Pudra Rengi'

Ev Dekorasyonunda Sadelik ve Zerafet İçin 'Pudra Rengi'

Dört mevsim şık ve zarif mekanlar yaratmak için modası hiç geçmeyen pudra renginden faydalanabilirsiniz..

 

Pembe ile şeftali tonunun arasında bir yerde kalan ve ‘pudra’ tonu olarak adlandırılan bu uçuk ama insanın içini ısıtan renk yaşam alanlarında hangi alana girerse orada harikalar yaratıyor.
 
Kılık kıyafetten sonra tasarımcıların ve mimarların da ilgisini çeken bu renk bu sene dekorasyonda da resmen altın yılını yaşıyor.
 
Duvar kağıdından oturma gruplarına, yatak odalarından banyolara, yemek takımlarından nevresimlere kadar her girdiği alanda iç açan pudra rengi, tarihinde hiç bu kadar bir numara olmamıştı…
 
Aynı zamanda romantik bir akımı da temsil eden renk, kullanılan tonlarına göre hem dinginliği hem de pozitifliği çağrıştırıyor.
 
Özellikle de kadınların çok sevdiği bir ton olmasından dolayı yaşam alanları için son derece uygun bir renk.
Yaz ile birlikte aynı zamanda kışa hazırlık dönemine de girmiş bulunuyoruz.
 
Kışı, yazın bu sıcak günlerinin koynunda geçirmek isteyenler ve modanın sıkı takipçisi olduğunu evinde de belli etmek arzusunda olanlar için pudra tonundaki tüm tasarımlar ve fikirler onlara ilaç gibi gelecek.
 
Pudranın pembeye çalan tonlarındaki yemek takımlarını yine bu tonun kreme yakın masa örtüsü ile tamamlayıp harika yaz sofraları hazırlayabilirsiniz misafirlerinize.
 
Bu tonu çok severek evinizde uygulayacağınıza emin olun. Her alanda çiçek etkisi yaratan ve "huzur – güvenilirlik" anlamına gelen pudra tonu ile evinize renk katın…
 
 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
13-07-2012
Bu haber toplam 18258 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?