En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 18.03.2018 15:50
Ev Dekorasyonunda Farklı Tarzlar Birlikte Kullanılabilir Mi

Ev Dekorasyonunda Farklı Tarzlar Birlikte Kullanılabilir Mi

Ev dekorasyonunda birbirine yakın tarzlar birlikte kullanılabilmektedir.

 

Modern tarz ile minimal tarz birbirlerine yakın oldukları için birlikte kullanılabilmektedir. Örneğin minimal tarzı oluştururken çok canlı bir obje kullanarak modern tarza geçilebilir. Ancak çok antika objeler varsa bunun minimal tarzı bağdaştırmak mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte sadece 1 veya 2 antika obje varsa ve ev minimal tarza göre dekore edilmişse bile bir köşede farklı bir ambiyans yaratmak adına kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Bunların dışında mutfak  ve salonun aynı tarzda dekore edilmesi uyumu sağlayacağı için önemlidir. Ancak yatak odası özel bir oda olduğu için farklı bir tarzda dekore edilebilmektedir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
07-02-2012
Bu haber toplam 4605 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?