En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 14:37
En Güzel Yatak Başı Modelleri

En Güzel Yatak Başı Modelleri

  Bizim en gizli dünyamız olan yatak odalarındaki en önemli dekor unsurlardan biri de yatak başlarıdır.

. Huzurlu uykularınıza şahit, yatakta kitap okuma tv izleme anlarınızda en büyük destek ve bu odaya en çok anlam kazandıran bu görünmez ayrıntı, yatak odanızın dekorasyonunda başrol oynuyor.
günümüzde yatak odaları sadece uyuma amaçlı kullanan odalardan değildirGörsel zenginlik sağladığı kadar, yatağı yatak yapan, modası hiç geçmeyen, her tarz ve zevke uygun yatak başları ünlü tasarımcıların ellerinde hayat buluyor.
   Mesela, Moda Bagno’nun Ivano Redaelli tasarımlı yatak başları günümüz metropol yaşantısına en uygun renkli bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Yatak başı, yatak odanızdaki diğer mobilyaların da seçimi ile doğru orantılı olarak değişir.renkleri modelleri ve tasarımlarıyla odanıza her türden ayrı bır hava katabılırsınız. yatak odanız nekadar
görkemli olursa, odanız da o denli harika görünür. Sade çizgilerin özgün tasarımlarla buluştuğu, rahatlığın konforla birleştiği artistik ambiyansı ile yatak odanıza anlam katacak yatak başlarını tercih etmelisiniz...pirinç ve demir yatak başlıklarınıda seçebılırsınız.yatak başlıkları porselen ve inci dekorlarla birlikte yatak odalarına zerafeti getirdiler.
     İster aynadan, ister yastıktan, ister kapitoneden, ister kitaplıktan, ister ahşaptan...Seçim tamamen size kalmış: Country, etnik, retro, vintage, rustik ya da sizin el becerileriniz ile yaratacağınız hayal gücünün muhteşem yansıması...
     Uykularınızda size eşlik edecek, yatak odanızın dekorasyonunda önemli bir mihenk taşı olan yatak başları, yatak odanızdaki diğer tüm dekoratif aksesuar ve mobilyalara da biçim verecektir!
   


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İstanbul'un Yatak Kapasitesi 30 Bin Artacak


Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, artan turist sayısı sebebiyle 2014 yılında 130 bin olan yatak kapasitesinin 160 bine çıkarılacağını açıkladı..

 

Dünya gezginlerinin 2014’te İstanbul’u ‘birinci tatil tercihi’ olarak seçmesi, turizm sektöründe hareketlilik getiriken artan turist sayısı sebebiyle İstanbul'Un yatak kapasitesi 30 bin yeni yatak artırılacak.
 
Milliyet'ten Fehim Genç'in haberine göre, dünyanın en kapsamlı turizm sitesi olarak bilinen Trip Advisor kullanıcılarının İstanbul'u dünyanın en iyi turizm kenti ilan etmesi, turizmcilerin hedefi yükseltmesini sağladı.
 
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, 2014’te İstanbul’a gelen turist sayısının 13 milyonu geçeceğini belirterek, “Türkiye, kruvaziyer turizmde de önemli bir liman haline geldi. Kruvaziyerde Akdeniz’de dördüncü ülke olduk. 2013’ün 10 ayında Türkiye’ye 1458 kruvaziyer uğradı. Bu yıl bu sayı daha da artacak.” dedi.
 
İstanbul’un birçok nedenle liste başı olduğunu belirten Delicias Turizm Genel Müdürü İskender Çayla, şunları söyledi:
“Gezginlerin ilgisini çeken tarihi zenginlik çok az şehirde bu kadar çeşitlidir. 17’nci yüzyıl eseri Sultanahmet Camii’nden 6’ncı yüzyıl şaheseri Ayasofya’ya 10 dakikada yürürsünüz. 10 dakikada 10 asırdan fazla bir zamanı geçersiniz. Bu belki sadece Roma’da var. İki kıtayı ayıran Boğaziçi ve farklı zamanları kaynaştıran Haliç vardır. Alışverişin en yenisi de, en eskisi de bu şehirde. Dünyanın en çok şehrine uçan THY’nin merkezi de İstanbul’da. Sanat, kültür, müzik etkinlikleri, Avrupa’nın en önemli metropolleriyle yarışır. Ancak, bu liste her sene değişir. Yerimizi korumak için daha çok çalışmamız gerekiyor.”
 
İstanbul’un 10 yıl önceki şehir olmadığını, artık marka bir şehir olduğunu belriten Prontotour Yönetim Kurulu Başkanı Ali Onaran ise şunları kaydetti:
“Yeni tesisler, oteller, restoranlar, müzeler açıldı. Turistin ilgisini çekecek şeylerin sayısı arttı. İstanbul zaten güzel bir üründü. Turizmciler olarak artık iyi paketlemeyi öğrendik. Eskiden de Boğaz vardı. Ancak biz şehre değer katmayı öğrendik. Turizm güven sever. Güven, havaalanında bindiğiniz taksideki taksimetrenin doğru çalışmasıyla başlar. Turisti kandırmamak, can ve mal güvenliğini korumaya almak, başarının olmazsa olmazı. Markanın önemini kavradık. Turizmin getirisinin değerini anladık. Daha birçok şehrimizi bu listelerde görebiliriz.”
 
 
23-01-2010
Bu haber toplam 40794 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?