En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 27.04.2018 09:56
Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Duvar Kağıdı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Duvar kağıdı alırken garanti belgesi olanlar tercih edilmeli ve özelliklerine çok dikkat edilmelidir.

 

Duvar kağıtları eğer garanti belgesine sahipse üzerinde silinebilir, ışığa karşı duyarlı, sökülebilir olup olmadığını gösteren amblemler bulunmaktadır. Bunun dışında duvara nasıl uygulanacağı, desen takibi olup olmadığı gibi ibareler de yer almaktadır. Bunların dışında profesyonel olmayan birsinin sadece dokunarak duvar kağıdının kaliteli olup olmadığını anlaması mümkün değildir. Dolayısıyla üzerinde söz konusu amblem ve ibareler olmayan duvar kağıtları satın alınmamalı ve mutlaka bir uzmana danışılmalıdır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Trump, Meksika Sınırına Duvar Örme Çalışmalarını Başlattı


ABD Başkanı Donald Trump, 7 ülkeden gelecek göçmenlerin ABD'ye girişini yasaklarken Meksika sınırında duvar örme çalışmalarını da başlattı..

 

ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık seçimleri kampanyasında verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye başladı. Bu kapsamda en çok tartışılan Trump vaadleri arasında yer alan Meksika sınırına duvar örme çalışmalarının bugün başlayacağı açıklandı.
 
Suriye, Irak, İran, Yemen, Libya, Somali ve Sudanlılar olmak üzere 7 ülkeden gelecek göçmenlerin ABD'ye girmesini yasaklayan ve bu kapsamda vizeleri askıya alan ABD Başkanı Trump, hala biçok bölgede ABD vatandaşları tarafından protesto ediliyor.
 
Ayrıca Trump, eski ABD Başkanı Barack Obama'nın askıya aldığı Kuzey Dakota ve Keystone XL petrol boru hatları projesini de 24 Ocak Salı günü itibariyle yeniden uygulamaya aldı. Kuzey Dakota ve Keystone XL petrol boru hatları projesi Kızılderililerin kutsal kabul ettiği topraklardan geçecek şekilde projelendirilmiş olup projeye başlamadan önce Kızılderili kabilelerden izin alınması gerektiği ancak Trump'ın yasadışı bir şekilde de olsa projeyi yeniden gündeme aldığı iddia ediliyor.
 
Söz konusu proje Obama zamanında da aynı gerekçelerle New York'ta yüzlerce kişi tarafından proteso edilmişti.
 
 
10-02-2012
Bu haber toplam 5751 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?