En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 17.03.2018 14:20
Düfa Boya Fiyatları

Düfa Boya Fiyatları

Düfa Boya tarafından 2013 yılı için belirlenen boya fiyatları listesi aşağıdaki gibidir
60 yılı aşkın tecrübesi, üstün Alman teknolojisi ve dünya genelinde 9 fabrikasıyla Meffert Ag, dünyanın en önemli boya üreticilerindendir. Ahşap boyama sistemleri sektöründe sürdürdüğü başarıyı inşaat boyaları sektörüne de taşımak isteyen Kayalar Kimya, 2005 yılında Meffert AG ile ortaklık anlaşması yaparak Düfa boyalarını Türkiye'de; Kayalar Kimya Tesislerinde üretmeye başlamıştır. 2009 yılında ise, bu ortaklığın tüm haklarını satın alan Kayalar Kimya, Kayalar-Meffert Ag ortak şirketinin Türkiye'deki tek sahibi olmuştur. 
 
AB standartlarına uygun kalitesi ile Türk pazarına giren DÜFA ürünleri, Almanya'nın genel merkezinden yapılan teknoloji transferi ile Kayalar Kimya'nın İstanbul Tuzla'daki tesislerinde yılda 25.000 ton kapasiteyle üretim yapmaktadır. Orijinal formüllerin ve teknolojik donanımların sağlanmasıyla bütün ürünler, üstün Alman teknolojisi kullanılarak, el değmeden ve bilgisayar kontrolünde hazırlanmaktadır. Düfa; hem uygulama hem de kullanım açısından daha kolay, çevre ve insan sağlığına duyarlı su bazlı boyalar üretmektedir. "Boyanın Ustası Düfa" sloganıyla pazara renk getiren Düfa, hastaneleri, çocuk odalarını ve konutları renklendiren ürünleri pazara sunmaktadır.
 
Düfa'nın profesyonel çözümler için Alman Teknolojisi ile Türkiye'de ürettiği PROFITEC şantiye grubu ürünleri de aynı isimle birçok dünya ülkesinde profesyonellerin tercihi olmaktadır. Kuzey Afrika, Türkî Cumhuriyetler ve Ortadoğu bölgelerini de sorumluluğu altına alan Düfa Türkiye, 20 ülkeye satış yapma hakkına sahiptir. Her yıl satış ve ihracat kapasitesini arttıran Düfa, gelecek yıllarda Pazar liderliğini hedeflemektedir.
 
 
Düfa Boya güncel fiyatlarını bu adresten görebilrisiniz :  www.dufa.com.tr/tr/fiyatlistesi.aspx

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Düfa Thermal Isı Yalıtım Sistemleri ile Yüzde 50 Tasarruf


Düfa Thermal Isı Yalıtım Sistemleri yazın soğutma kışın ise ısıtma giderlerinden yüzde 50 tasarruf etme olanağı sunuyor.

 

Başta küresel ısınma olmak üzere, her geçen gün yükselen yakıt fiyatları nedeniyle binalardaki Yalıtım gün geçtikçe daha büyük önem kazanıyor. Boyanın ustası Düfa, kışın ısıtma yazın ise Soğutma giderlerinde yüzde 50 tasarruf sağlayan Düfa Thermal Isı Yalıtım Sistemi'ni sunuyor.
 
Düfa Thermal Isı Yalıtım Sistemleri uygulandığında binanın dış duvar yüzeylerini koruma altına alıyor. Bu sitem, iç ortamdaki sıcaklık değeri ile dış duvarların iç yüzeyi arasındaki sıcaklık değer farkını azaltarak, ısınmak ve soğutmak için harcanan Enerji masrafını minimize ediyor.
 
Evlerde yoğuşmayı dolayısıyla küf ve bakteri oluşumunu engelleyerek sağlıklı yaşam alanları yaratan Düfa Thermal Isı Yalıtım Sistemleri, hem üretim teknolojisi bakımından, hem de sistemin getirdiği çevresel avantajlar bakımından doğaya saygılı bir sistem olma özelliği taşıyor.
 
Uluslararası kalite ve avantajlı fiyatlarla sunulan Düfa Thermal Isı yalıtım Sistemleri, ısıtma ve Soğutma sektörüne getirdiği verimlilikle atmosfere zarar veren gazların tüketimini en aza indirerek hava kirliliğini azaltıyor ve yüzde 50'lere varan Enerji Tasarrufu sağlıyor. Sitem ayrıca eski yapılara yeni ve güçlü bir cephe oluşturarak konutların değerini arttırıyor.
04-07-2013
Bu haber toplam 13149 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?