En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 20.02.2018 17:19
Dar Banyolarda Hangi Tip Dolaplar Kullanılmalı

Dar Banyolarda Hangi Tip Dolaplar Kullanılmalı

Dar banyolarda fonksiyonel ve açık renk banyo dolapları kullanmak, ortamın daha geniş görünmesini sağlamaktadır.

 

Dar banyolara dolap seçerken ortamı boğmayacak ve rahat kullanım avantajı sağlayacak ergonomik tasarımlar tercih edilmelidir. Özellikle banyoda tezgah varsa tezgah altında bulunan fonksiyonel dolaplar ve tezgah üstü raflar banyoların daha derli toplu görünmesini sağlamaktadır. Tüm bunların dışında banyoyu açık renk ürünlerle dekore etmek ve büyük aynaları tercih etmek yine banyonun daha geniş görünmesini sağlayacaktır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
22-02-2012
Bu haber toplam 9351 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?