En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 19.12.2014 13:59
Çocuk Odasına Ranza Seçerken Hangi Özelliklerine Bakılmalı

Çocuk Odasına Ranza Seçerken Hangi Özelliklerine Bakılmalı

Çocuk odasına alınacak ranzanın, sağlam ve gerektiğinde iki farklı yatak olabilmesi gibi özelliklere sahip olması gerekir.

 

Çocuk odasında ranza seçerken birinci öncelik sağlamlık olmalıdır. Ranzalar kısa süre kullanımlı bir ürün olarak düşünülse de iki farklı yatak olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla iki farklı yatak olabilen sağlam ranzalar tercih edilmelidir. Bunların dışında özellikle üst kattaki korumanın dünya standartlarına uygun yükseklikte olması gerekmektedir. Ranzanın kendi yüksekliği ise altını kullanmaya yetecek kadar olmalıdır.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Kamunun Gayrimenkuldeki Değer Artışından Pay Alması İçin Çalışmalar Başlıyor


Kamuoyunda rant vergisi olarak da bilinen ve imar planı değişiklikleri ile kamu yatırımları sonucunda gayrimenkullerde meydana gelen değer artışının vergilendirilmesi için harekete geçiliyor..

 

Kamu Gelirlerinin Kalitesinin Artırılması Programı kapsamında geliştirilecek mekanizmayla imar planı değişiklikleri ve kamu yatırımları sonucu oluşacak gayrimenkul değer artışlarından kamunun pay alması ve yerel yönetimlerin öz gelirlerinin artırılması sağlanacak.
 
Maliye Bakanlığı'nın sorumluluğunda, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kalkınma Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Hazine Müsteşarlığı ve Gelir İdaresi Başkanlığı işbirliği ile hazırlanan eylem planına göre, yerel yönetimlerin gayrimenkul değer artışından pay almasını sağlayacak yeni bir sistem oluşturulacak.
 
Ocak 2015'te başlayacak eylam planı yılsonunda sona erecek. Kamuoyunda rant vergisi olarak da bilinen vergilendirme sistemi kapsamında yerel yönetimlerin öz gelirlerini artırmaya yönelik mevzuat ve uygulamalar gözden geçirilecek ve konuya ilişkin taslak mevuat çalışmaları tamamlanacak.
 
 
22-02-2012
Bu haber toplam 14904 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?