En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 22.04.2018 07:37
Çocuk Odasına Ranza Seçerken Hangi Özelliklerine Bakılmalı

Çocuk Odasına Ranza Seçerken Hangi Özelliklerine Bakılmalı

Çocuk odasına alınacak ranzanın, sağlam ve gerektiğinde iki farklı yatak olabilmesi gibi özelliklere sahip olması gerekir.

 

Çocuk odasında ranza seçerken birinci öncelik sağlamlık olmalıdır. Ranzalar kısa süre kullanımlı bir ürün olarak düşünülse de iki farklı yatak olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla iki farklı yatak olabilen sağlam ranzalar tercih edilmelidir. Bunların dışında özellikle üst kattaki korumanın dünya standartlarına uygun yükseklikte olması gerekmektedir. Ranzanın kendi yüksekliği ise altını kullanmaya yetecek kadar olmalıdır.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Rus Turistlerin Mayıs İçin En Çok Tercih Ettiği Ülke Türkiye Oldu


Rusya Federal Turizm Ajansı'nın (Rosturizm) açıkladığı verilere göre, Rus turistlerin Mayıs ayı yurt dışı tatil tercihlerinde ilk sırada Türkiye var..

 

 
Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) tarafından, Rusya'nın önde gelen tur operatörleri baz alınarak açıklanan verilere göre, Rus turistlerin mayıs ayında açık ara "favori tatil yeri"  toplam rezervasyonlar içerisinde yüzde 32’lik para sahip olan Türkiye oldu.
 
Kıbrıs yüzde 8, Yunanistan ise yüzde 7’lik pay ile Türkiye’nin ardından en çok tercih edilen diğer tatil yerleri olarak belirlenirken Rus turistlerin Mayıs ayı tatil talebinin bu yıl 2016 yılına göre yüzde 12 daha fazla olduğu açıklandı.
 
Turizm sektörü yetkilileri,  2017 yılının Ocak ayında bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 81’lik artışla 40 bin 124 kişiye yükselen Rus turist sayısının, bu yıl yaklaşık 3 milyon kişiye ulaşmasını bekliyor.
 
22-02-2012
Bu haber toplam 15867 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?