En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 28.11.2014 03:19
Çocuk Odasına Ranza Seçerken Hangi Özelliklerine Bakılmalı

Çocuk Odasına Ranza Seçerken Hangi Özelliklerine Bakılmalı

Çocuk odasına alınacak ranzanın, sağlam ve gerektiğinde iki farklı yatak olabilmesi gibi özelliklere sahip olması gerekir.

 

Çocuk odasında ranza seçerken birinci öncelik sağlamlık olmalıdır. Ranzalar kısa süre kullanımlı bir ürün olarak düşünülse de iki farklı yatak olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla iki farklı yatak olabilen sağlam ranzalar tercih edilmelidir. Bunların dışında özellikle üst kattaki korumanın dünya standartlarına uygun yükseklikte olması gerekmektedir. Ranzanın kendi yüksekliği ise altını kullanmaya yetecek kadar olmalıdır.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

3. Nükleer Santral İçin ABD ve Çin İle Görüşmeler Başladı


Türkiye, 3. nükleer santral projesini hayata geçirmek için BD merkezli Westinghouse Electric Company ve Çin devlet şirketi State Nuclear Technology Corporation ile görüşmelere başladı..
 
 
Mersin Akkuyu ve Sinop'ta yapılacak iki nükleer santralin ardından planlanan üçüncü nükleer santral projesi için ABD merkezli Westinghouse Electric Company ve Çin devlet şirketi State Nuclear Technology Corporation (SNPTC) ile Türkiye arasında görüşme süreci başladı.
 
25 Kasım 2014 Salı günü akşam saatlerinde Westinghouse'tan yapılan açıklamada, şirketlerin EÜAŞ ile münhasır görüşmelere başladığı, ancak bunun bir ön görüşme niteliğinde olduğunu belirtildi.
 
Üst düzey bir enerji bürokratı ise görüşmelerin 6 ay süreceğini ve EÜAŞ tarafından yürütüleceğini, bu süreç sonunda anlaşma sağlanması halnde söz konusu şirket ile nükleer santral yapım sürecine girilebileceğini belirtti. 
 
Yetkililer, üçüncü santralin yerinin henüz belirlenmediğini ve bölgeye Japonya'nın yapacağı çalışmalar sonucunda sunulan rapor baz alınarak karar verileceğini belirtti.
 
 
 
 
22-02-2012
Bu haber toplam 14451 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?