En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 18.03.2018 07:35
Banyomuzu Hangi Aksesuarlarla Renklendirebiliriz

Banyomuzu Hangi Aksesuarlarla Renklendirebiliriz

Ev içinde kullanılan aksesuarların tümü banyoda da kullanılabilmekte, klasik banyo eşyalarında basit değişiklikler yapılarak aksesuarlara dönüştürülebilmektedir.

 

Ev içinde kullanılan tüm aksesuarlar banyo içinde de kullanılabilmektedir. Örneğin bir tablo, bir biblo kullanılabileceği gibi çöp kutusu, bornozluk, radyatörler ve havlupanlar da süslenerek dekoratif bir aksesuar gibi kullanılabilir. Basit bir banyo aynası etrafına eksi bir çerçeve monte edilip basit bir ışıklandırma yapılarak dekoratif hale getirilebilir. Tavandaki ışıklandırmalar ise etrafına renkli flexi ile giydirme yapılarak çok daha şık bir görünüm elde edilebilir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
13-02-2012
Bu haber toplam 9243 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?