En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 31.03.2015 06:17
Banyoda Yerleşim Planı Nasıl Olmalı

Banyoda Yerleşim Planı Nasıl Olmalı

Banyo yerleşim planı yapılırken eşyaların mümkün olan en fonksiyonel şekilde konumlandırılmasına dikkat edilmelidir.

 

Banyoların daha kullanışlı olması ve olduğundan geniş görünmesi için kapının hemen karşısındaki duvarın ortasına lavabo ve ayna yerleştirilmelidir. Lavabonun sağ ve sol taraflarına ise klozet ve duş yerleştirilmelidir. Bu noktada çamaşır makinesi banyoya konulacaksa duşun veya klozetin yanına veya tezgahın altına yerleştirilebilir. Çamaşır makinesi lavabo altına konulacaksa, makinenin yerinden rahatlıkla çıkabileceği şekilde konumlandırma yapılmalı yani önünde herhangi bir engel bulunmamalıdır. 

 

Banyo tezgahının üzerine derinliği 25 cm olan bir havlu dolabı, tezgahın altına geniş bir çekmece veya yer varsa geniş bağımsız bir banyo dolabı kullanılabilir. Banyo dikdörtgense  uzun duvarlardan birisine ayna, tezgah ve lavabo konumlandırılmalı, köşelere ise duş ve klozet yerleştirilmelidir. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Smart City'de Kişiye Özel Ödeme Planı


İstanbul Uluslararası Finanas Merkezi'nin hemen yanında 186 kont olarak yükselen Smart City projesinde vade farksız taksit, yüzde 1 KDV ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor..

 

Ümraniye'de İstanbul Uluslararası Finanas Merkezi'nin hemen yanında 2 blok olarak yükselmekte olan Smart City projesi, SiYapı ve Şua İnşaat ortaklığında hayata geçiriliyor.
 
Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar’a, köprülere ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na, okul, hastane ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile dikkat çeken Smart City projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan 186 konut yer alıyor.
 
5 bin 300 metrekare arsa üzerinde yükselem Smart City projesinde A blok zemin+14 ve B blok ise zemin+15 kattan meydana geliyor. Projede yer alan 1 oda 1 salon daireler 57 - 73metrekare,  2 oda 1 salon daireler 105 - 107metrekare,  3 oda 1 salon daireler 157 metrekare alana sahip durumda.
 
Yüzde 1 KDV uygulanan Smart City projesinde vade farksız taksitli kişiye özel vade farksız ödeme planları ile daire sahibi olma fırsatı veriliyor.
 
Aralık 2016'da teslim edilecek olan Smart City projesinde akıllı ev sistemi, yönetim ofisleri ve lobi, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, ankastre mutfak, kapalı otoparklar, fitness salonu, oyun alanı, sauna ve buhar odası, basketbol, tenis ve bilardo salonları da mevcut.
 
23-02-2012
Bu haber toplam 9900 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?