En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 20.12.2014 01:36
Banyoda Yerleşim Planı Nasıl Olmalı

Banyoda Yerleşim Planı Nasıl Olmalı

Banyo yerleşim planı yapılırken eşyaların mümkün olan en fonksiyonel şekilde konumlandırılmasına dikkat edilmelidir.

 

Banyoların daha kullanışlı olması ve olduğundan geniş görünmesi için kapının hemen karşısındaki duvarın ortasına lavabo ve ayna yerleştirilmelidir. Lavabonun sağ ve sol taraflarına ise klozet ve duş yerleştirilmelidir. Bu noktada çamaşır makinesi banyoya konulacaksa duşun veya klozetin yanına veya tezgahın altına yerleştirilebilir. Çamaşır makinesi lavabo altına konulacaksa, makinenin yerinden rahatlıkla çıkabileceği şekilde konumlandırma yapılmalı yani önünde herhangi bir engel bulunmamalıdır. 

 

Banyo tezgahının üzerine derinliği 25 cm olan bir havlu dolabı, tezgahın altına geniş bir çekmece veya yer varsa geniş bağımsız bir banyo dolabı kullanılabilir. Banyo dikdörtgense  uzun duvarlardan birisine ayna, tezgah ve lavabo konumlandırılmalı, köşelere ise duş ve klozet yerleştirilmelidir. 

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Dumankaya İnşaat'tan D Planı Kampanyası


Dumankaya İnşaat, satışı devam eden Ritim İstanbul, Mozaik ve hi-Fit projeleri için başlattığı yeni kampanya kapsamında kira, aidat, geri alma, değişim ve kredi taksitleri için garanti sunuyor..

 

Dumankaya İnşaat, ev  alırken veya oturuken herşeyin yolunda gitmesi için D Planı ayrıcalığını sunuyor.
 
Dumankaya'nın satışı devam etmekte olan prestijli projeleri Ritim İstanbul, Mozaik ve hi-Fit'i kapsayan yeni kampanyası kapsamında teslimden sonra kira ve aidat garantisi, teslimde geri alma garantisi, bir üst metrekare daire ile değişim garantisi ve kredi taksitlerini ödem garantisi sunuluyor.
 
Kampanyanın geçerli olduğu Ritim İstanbul projesi Maltepe'de 1,373 konut  olarak 35 bin metrekare arsa üzerinde yükselmekte olup rezidans ve ofis birimlerinden oluşuyor.
 
Mozaik projesi Sancaktepe'de 502 daire olarak 64 bin metrekatrelik alanda hayata geçirilmekte olup 2017 Nisan'da teslim edilmesi planlanıyor.
 
Dumankaya'nın spor ve sağlıklı yaşam konseptli projesi hi-Fit ise 610 dairemeydana gelmekte olup 2016 Kasım'da teslim edilmedi planlanıyor.
 
23-02-2012
Bu haber toplam 9000 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?