En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 20.02.2018 17:05
Banyoda Hangi Renkler Kullanılabilir

Banyoda Hangi Renkler Kullanılabilir

Banyolarda sakinleştiren ve huzur veren renkler ile doğal malzemelerden üretilmiş aksesuarlar kullanılabilir.

 

Banyolar keyif alanları olduğu için sakinleştiren, huzur veren renklere ağırlık vermek ve doğal malzemeler kullanılmak gerekir. Özellikle toprak tonları, bambu ve ahşap aksesuarlardan faydalanılmalıdır.

 

Günümüzdeki banyo dekorasyonunda eskiye nazaran avize, vazo halı gibi salonlarda kullanılan akseuarlar da kullanılmaktadır. Banyo duvarlarında ise klişe olan seramik kullanımı sadece duş ve küvet çevresiyle sınırlandırımakta ve bayonun geri kalanında silinebilir, neme ve küfe dayanıklı duvar kağıtları kulalnılabilmektedir. Bu noktada  binlerce renk ve desen seçeneği olan duvar kağıtları ile yaratılabilmektedir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
28-02-2012
Bu haber toplam 7356 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?