En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 21.03.2018 03:23
Banyo Duvarlarımız İçin Hangi Renkleri Tercih Edebiliriz

Banyo Duvarlarımız İçin Hangi Renkleri Tercih Edebiliriz

Banyo duvarları dolapların rengi ile kontrast oluşturacak şekilde dekore edilmelidir.

 

Banyonun büyüklüğü renklerin seçimini etkileyebilmektedir. Ancak banyonun ebatları bir kenara bırakılıp sadece estetik görünüm açısından dekorasyon yapılacaksa açık veya koyu tüm renkler kullanılabilir. Bunun dışında lavabonun sağında ve solunda koyu renkler, küvetin arka tarafında ise açık renkler kullanıllmalıdır. Banyo bu şekilde dekore edilirse hem daha derin hem de daha estetik görünecektir. Bunların dışında banyo dolapları koyu, duvarlar ise açık renk veya dolaplar açık, duvarlar koyu renk dekore edilmelidir.


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı Hometex 26 Ekim'de Başlıyor


Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 Ekim'de kapılarını açıyor..

 

Ev tekstili ve dekorasyonu sektörünü aynı çatı altında buluşturacak olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı kapılarını 26 Ekim 2016 tarihinde açacak. . CNR EXPO Yeşilköy'de 26 Ekim'de başlayıp 29 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek olan  Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, İstanbul Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD) iş birliğinde gerçekleştirilecek.
 
Perdeden döşemelik kumaşa, yer kaplamalarından dekorasyon ürünlerine  pek çok ürünün sergileneceği Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nda 600 marka yer alacak.
 
Ev tekstili ve dekorasyonu alanında sektörün tek fuarı olan Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı'nın açılış töreni ise Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi, CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TETSİAD Başkanı Ali Sami Aydın ve CNR Holding Satış Genel Koordinatörü Cem Şenel'in katılımı ile gerçekleştirilecek..
08-02-2012
Bu haber toplam 9975 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?