En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 24.03.2018 10:11
Asortie Mobilya'nın Başarı Sırları

Asortie Mobilya'nın Başarı Sırları

47 yıldır dekorasyon ve mobilya sektöründe faaliyet gösteren Asortie Mobilya'nın Ticaret ve İş Geliştirme Müdürü Gafur Yılmaz, başarıları hakkında açıklamalarda bulundu..
 
Mobilya ve dekorasyon sektöründe 47 yıldır faaliyet gösteren Asortie Mobilya, dünyaya Türk mobilyaları ihraç ediyor. Klasik saray mobilyaları tasarlayan ve üreten Asortie Mobilya birçok ülkenin devlet başkanlarının VİP salonlarını da dekore ediyor. Ünlü İtalyan Mimarı Anacletto Mariani ile ortak çalışmalar yapan Asorti Mobilya, İtalyan, İspanyol, Arap ve Türk motifleri ile tasarladığı mobilyaları ile yaşam mekânlarına zengin bir zarafet kazandırıyor.
 
Yaptığı başarılı arge çalışmaları ve teslim ettiği çok sayıda lüks projeler ile adından bahsettiren ve kısa sürede dünyanın bilinen mobilya markası haline gelen Asortie Mobilya’nın Ticaret ve İş Geliştirme Müdürü Gafur Yılmaz, başarılarını, gelişime açık, çözüm odaklı çalışan, başarıyı seven uyumlu bir ekip olmalarına borçlu olduklarını söyledi.
 
Asortie Mobilya’nın 9 maddelik değişmez ilkeleri olduğunu söyleyen Gafur Yılmaz, bunları şöyle özetledi.
 
1. Mükemmele odaklan, gerisi kendiliğinden gelir.
 
2. En iyisi tek bir işi en iyi şekilde yapmaktır.
 
3. Farkını Yitiren Farksızlaşır
 
4. Hızlı, yavaştan iyidir.
 
5. Müşteri ile empati kurmak, onu da emeğe ortak etmek gerekir.
 
6.Standart üretim değil, kişiye özel üretim.
 
7. Satış son halka değildir! En önemlisi atış sonrası hizmettir.
 
8. Sadece harika olmak yetmez.
 
9. Önceliğimiz maddiyat değil, müşteri sevgisidir.
 
Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Evgör Mobilya'dan Hediyeli Yılbaşı Kampanyası


Evgör Mobilya, 31 Aralık tarihine kadar Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birini satın alana mutfak köşe takımı hediye ediyor..

 

Evgör Mobilya, 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olan Yılbaşı Kampanyası kapsamında seçili düğün paketlerinden herhangi birini satın alana akıllı köşe mutfak takımı hediye ediyor.
 
 
Yemek odası, yatak odası ve oturma grubundan meydana gelen düğün paketleri, tüm Evgör Mobilya mağazalarında ve  Evgor.com.tr adresinde, Türkiye’nin her yerine ücretsiz servis ve montaj hizmetiyle alıcıların beğenisine sunuluyor.
 
 
Kampanya kapsamında Opera, Eskişehir, Almena, Viteras, Rejina veya Perosa isimli düğün paketlerinden birisini satın alanlar, değeri 1.400 lira olan mutfak köşe takımına  tamamen ücretsiz olarak sahip oluyor.
 
 
Ayrıca, Evgör Mobilya'nın uyguladığı “Ön Ödemeli Satış” modeli ile kredi kartı ve kefil olmadan, müşterinin belrileyeceği vadeye göre taksitlendirilebiliyor. Peşin ödemelerde  cazip indirimler de uygulayan Evgör Mobilya, “esnek ödeme” sistemi ile  sadece bir kredi kartının limitine ve taksit sınırına sıkışmadan bütçeye göre birden fazla kredi kartı, havale ve nakit seçeneklerini bir arada kullanabilme avantajı sunuyor.
 
 
06-09-2013
Bu haber toplam 6843 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?