En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 25.04.2018 08:08
Plazma Tv özellikleri

Plazma Tv özellikleri

Plazma Tv özellikleri ,    LCD veya  plazma televizyonlarla birlikte ev dekorasyonunda  yeni bir dönem başladı.Ev dekorasyonun önemli bir noktası haline gelip ve mobilya firmalarının koleksiyonlarının vazgeçilmez haline gelmiştir.

Plazma Tv özellikleri

Haberinin Devamı ↓↓↓

    Son yıllarda artık herkesin evinde LCD ve plazma ekran tv'ler yer alıyor.  LCD ve plzma tv ler için mobilya firmalarıda çözüm üretti ve televizyon ünite sistemlerini çıkardı.Modern ,renkli,klasik,geniş,dar ,uzun, sade, iki renkli ve bunu gibi bir çok detayları gözönünde bulundururark mobilya firmaları  çeşit çeşit modeller tasarlıyor.
   Tv ünitesi satın aldığımızda dikkat edersek mobilya tasarımcıları DVD  ve CD gibi eşyalarımız içinde bir yer tasarlamıştır.Bu sayede hem kablolarınız gözükmeyecek, CD lerimiz kaybolmayacak,DVD' lerimiz ortalıkta gezmeyecek.Son yıllarda LCD ve plazma ekran tv kullanan sayısı arttığından dolayı mobilya firmaları her renk ve her modelde ürün çıkarmıştır.işte bunlardan bazıları; 

Dekor Uzmanı Şafak COŞKUN
 


↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Sarphan Finans Park'ın 8 Ticari Ünitesi Satışa Çıkıyor


Emlak Konut GYO, Sarphan Finans Park projesinde yer alan 8 adet ticari ünitenin 8 Ocak 2016 tarihinde ihale ile satışa sunulacağını duyurdu..

 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) güvencesi ile Sarp Group tarafından hayata geçirilen ofis ve rezidans projesi Sarphan Finans Park'ın ticari üniteleri 8 Ocak 2016 tarihinde satışa çıkacak.
 
Konuya ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) açıklama yayınlayan Emlak Konut GYO, Sarphan Finans Park projesinde yer alan 8 adet ticari ünitenin KDV dahil 21 milyon 200 bin lira tahmini bedel üzerinden 8 Ocak 2016 günü saat 14.30’da Emlak Konut GYO’nun Ataşehir binasında ihale yöntemi ile satışa sunulacağını bildirdi.
 
Toplam inşaat alanı 808 bin 587 metrekare olan Sarphan Finans Park projesi Ataşehir'de, İstanbul Finans Merkezi'nin kalbinde yükseliyor. 1+0'dan 3+1'e kadar farklı daire alternatiflerinin yer aldığı Sarphan Finans Park projesinde ticari üniteler ve ofislerin yanı sıra  lobi, resepsiyon,açık yüzme havuzu, rezidans hizmetleri de mevcut.
 
 
27-01-2010
Bu haber toplam 258075 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?