En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 18.12.2014 23:02
Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız , Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır.

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Haberinin Devamı ↓↓↓

Bazıları için, lüksün ve romantizmin eş anlamı dört tarafından sütunlar çıkan tül perdelerle kaplanmış bir yataktır. Unutmayın, bu tip bir yatak odası için metrelerce kumaş almak zorunda kalabilirsinizRüya gibi bir yatak odası için

Yatak odanızın duvarları yüksek ise yerlere kadar değen, hatta fazla kısmı yerde toplanan bir perde seçerek odaya sıcacık ve lüks bir hava verebilirisiniz.
Eğer yeriniz varsa, yatak odasının içinde mini bir oturma odası yaratarak kitap okuma ve telefonla konuşma alanı yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan rahat bir tekli koltuk ve minik bir sehpa. Tabi eğer odada bir de şömine varsa çok şanslısınız.
Bir tepe ışığının yanında güzel bir hava yaratmak için yatağın kenarına koyacağınız bir gece lambası mutlaka olmalıdır.
Yerlere ne koyacağınızı dikkatlice düşünün. Halı, yatak odaları için iyi bir seçimdir çünkü hem sıcaklık hem yorgun ayaklara rahat bir hava verir.Yatak odaları duygusal mekânlardır. Bu yüzden seçilen kumaşların rengi ve yumuşaklığı önemlidir. En güzel parça yatağınızın ayakucuna atacağınız kaşmir bir battaniye olabilir. Hem çok şık duracak hem de iyi bir öğleden sonra kestirmesi yapmak isterseniz sizi sıcacık saracak olan bu ayrıntı en çok kış sabahları işinize yarar.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

İnşaat Mühendisleri Odası Binasındak İşçiler Güvenlik Önlemleri Olmadan Çalışıyor


Eskişehir'de İnşaat Mühendisleri Odası'na ait 3 katlı bir binanın dış yalıtımında çalışan işçilerin baretsiz ve emniyet kemeri olmadan çalışması tepkilere neden oldu..

 

Eskişehir Büyükdere Mahallesi Bayrakdere Sokak'ta bulunan İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Eskişehir Şube binasında yapılmakta olan dış yalıtım uygulaması sırasında kurulan iskelelerin üzerinde hiçbir güvenlik olmadan çalışan işçiler çevre halkının tepkisine neden oldu.
 
Konunun iletildiği İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) yetkilileri ise işçilerin can güvenlikleriyle ilgili sorumluluğun yalıtım işini yapan firmada olduğunu, İMO olarak firma yetkililerine gerekli önlemlerin alınması konusunda uyarıda bulunduklarını söyledi.
 
Son zamanlarda meydana gelen iş kazalarında ölen işçi sayısının artması iş güvenliği konusundaki eksiklierin gündeme gelmesini sağlamıştı. Söz konusu İMO binasında çalışan işçilerin bu halde görüntülenmesi İnşaat Mühendisli Odası'nın dahi işçilerin güvenlik önlemi olmadan çalışmasına müsade ettiği yönünde yorumlara neden oldu.
 
 
 
 
13-05-2010
Bu haber toplam 15498 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?