En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 29.11.2014 10:30
Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız , Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır.

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Haberinin Devamı ↓↓↓

Bazıları için, lüksün ve romantizmin eş anlamı dört tarafından sütunlar çıkan tül perdelerle kaplanmış bir yataktır. Unutmayın, bu tip bir yatak odası için metrelerce kumaş almak zorunda kalabilirsinizRüya gibi bir yatak odası için

Yatak odanızın duvarları yüksek ise yerlere kadar değen, hatta fazla kısmı yerde toplanan bir perde seçerek odaya sıcacık ve lüks bir hava verebilirisiniz.
Eğer yeriniz varsa, yatak odasının içinde mini bir oturma odası yaratarak kitap okuma ve telefonla konuşma alanı yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan rahat bir tekli koltuk ve minik bir sehpa. Tabi eğer odada bir de şömine varsa çok şanslısınız.
Bir tepe ışığının yanında güzel bir hava yaratmak için yatağın kenarına koyacağınız bir gece lambası mutlaka olmalıdır.
Yerlere ne koyacağınızı dikkatlice düşünün. Halı, yatak odaları için iyi bir seçimdir çünkü hem sıcaklık hem yorgun ayaklara rahat bir hava verir.Yatak odaları duygusal mekânlardır. Bu yüzden seçilen kumaşların rengi ve yumuşaklığı önemlidir. En güzel parça yatağınızın ayakucuna atacağınız kaşmir bir battaniye olabilir. Hem çok şık duracak hem de iyi bir öğleden sonra kestirmesi yapmak isterseniz sizi sıcacık saracak olan bu ayrıntı en çok kış sabahları işinize yarar.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Mimarlar Odası'ndan Melih Gökçek'e AnkaPark Yanıtı


Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Danıştay tarafından verilen yürütmeyi durdurma kararına rağmen inşası devam eden AnkaPark projesi ile ilgili Gökçek'in “Durduramazsın arkadaş” sözlerine yanıt verdi..

 

Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Danıştay tarafından verilen yürütmeyi durdurma kararına rağmen AnkaPark inşaatına devam eden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in “Durduramazsın arkadaş” sözlerine cevap verdi.
 
“Hukuka meydan okuyan kabadayılara değil, aklı-selim yöneticilere olan ihtiyacımız daha da artıyor” diyen Candan, şunları söyledi:
 
“Türkiye Cumhuriyeti bir hukuk devletidir, bugün Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Melih Gökçek hukuka uymuyorlarsa bu suçtur. Bu suçunda hesabı er geç sorulacaktır. Atatürk Orman Çiftliği, barındırdığı değerlerle dünyada örneği olmayan biricik yerdir. Nefes alanımızdır, toplumun vicdanıdır... Yöneticiler vicdanlarını kaybetmişler, insanın, doğanın mirasın, yaşamın onlar için hiç bir önemi yok. Hepsine vicdan tedavisi lazım.”
13-05-2010
Bu haber toplam 15045 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?