En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 20.04.2018 23:29
Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız , Yatak odası, davetkâr, lüks görünümlü ve gündelik hayattan çok farklı bir konsepte sahip olmalıdır.

Yatak Odalarında Geceleri Niçin çiçek Bulundurmamalıyız

Haberinin Devamı ↓↓↓

Bazıları için, lüksün ve romantizmin eş anlamı dört tarafından sütunlar çıkan tül perdelerle kaplanmış bir yataktır. Unutmayın, bu tip bir yatak odası için metrelerce kumaş almak zorunda kalabilirsinizRüya gibi bir yatak odası için

Yatak odanızın duvarları yüksek ise yerlere kadar değen, hatta fazla kısmı yerde toplanan bir perde seçerek odaya sıcacık ve lüks bir hava verebilirisiniz.
Eğer yeriniz varsa, yatak odasının içinde mini bir oturma odası yaratarak kitap okuma ve telefonla konuşma alanı yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan rahat bir tekli koltuk ve minik bir sehpa. Tabi eğer odada bir de şömine varsa çok şanslısınız.
Bir tepe ışığının yanında güzel bir hava yaratmak için yatağın kenarına koyacağınız bir gece lambası mutlaka olmalıdır.
Yerlere ne koyacağınızı dikkatlice düşünün. Halı, yatak odaları için iyi bir seçimdir çünkü hem sıcaklık hem yorgun ayaklara rahat bir hava verir.Yatak odaları duygusal mekânlardır. Bu yüzden seçilen kumaşların rengi ve yumuşaklığı önemlidir. En güzel parça yatağınızın ayakucuna atacağınız kaşmir bir battaniye olabilir. Hem çok şık duracak hem de iyi bir öğleden sonra kestirmesi yapmak isterseniz sizi sıcacık saracak olan bu ayrıntı en çok kış sabahları işinize yarar.

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Ankara Ticaret Odası'na Kayyum Heyeti Atandı


TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun daha önce yaptığı açıklama kapsamında Ankara Ticaret Odası'na 4 kişilik kayyum heyeti atandı..

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Ankara Ticaret Odası'na (ATO) 4 kişilik kayyum heyeti atandı.  Kayyum heyeti ilk iş olarak seçim kuruluna giderek seçim için başvuru yaptı. Öte yandan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada en ısa sürede ATO'ya kayyum atanacağını belirtmişti.
 
Geçtiğimiz perşembe günü Başkan Salih Bezci ve 8 yönetim kurulu üyesi ATO'dan istifa ederken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek, Bezci'nin istifasının ardından ATO Başkanlığı'na aday olduğunu açıklamıştı.
 
Dün TOBB binasında gerçekleştirilen toplantının ardından ATO'ya görevinden istifa etmeyen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Aypek'in de aralarında bulunduğu 4 isim kayyum olarak atandı.
 
İ
13-05-2010
Bu haber toplam 16461 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?