En Güncel Emlak haberleri
Anasayfaya Dön » Dekorasyon 22.03.2018 11:53
2013 Dekorasyon Renkleri

2013 Dekorasyon Renkleri

DYO uzmanları 2013 renk trendleri arasında sarı, turuncu, mavi, kırmızı, yeşil ve turkuaz gibi renklerin olduğunu açıkladı..

 

2013 yılında moda olacak ev dekorasyon renkleri, 2012 'ye göre oldukça cesur..
 
Yeni bir yıl, yeni başlangıçlarla bizi bekliyor… Moda ve aksesuar trendlerinin de yardımıyla, gardırobunuzla birlikte evinizin dekorasyonunu da değiştirmeye ne dersiniz? Dyo uzmanları, bu yıl renk seçimleri konusunda biraz daha cesur olma vaktinin geldiğini söylüyor… 
 
2013 renk trendlerinde; sarı, turuncu ve kırmızı kadar mavi yeşil ve turkuazın farklı tonlarının bir arada olduğunu görüyoruz. Sarı ve kahverenginin değişen tonları sezonun en popüler renkleri arasında yer alırken, maviden çivit maviye  uzanan geniş renk paleti ve yeşilin özellikle zümrüt tonu göze çarpıyor.
 
Dyo; sarı, turuncu ve kırmızının dinamizmini yaşamının her karesine yansıtmak isteyenlere, bu renkleri mutlaka tamamlayıcı renkleri ile birlikte kullanmalarını öneriyor. Tek bir duvar ya da kolon üzerinde uygulanabilecek canlı renkleri, mavi ya da yeşilin dinginliği ile birleştirebilirsiniz. Yeşilin haki ve zümrüt tonları, bu yıl kadınların vazgeçilmez renklerinden olacak. Bu trendi evinize de yansıtmakta dilediğiniz kadar özgürsünüz.
 
2013’de evinizde farklı bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, sarı ve kahverengi kombinasyonunu mutlaka denemelisiniz. Duvarlarınızın rengi ile uyumlu objeler ile de sıcak bir atmosfer sağlayabilirsiniz. Kahverengi ve tonları ile  ile uyumlu bir diğer renk ise çivit mavi. Çivit mavi  de bu yılın gözde renkleri arasında yerini alıyor. Çivit maviyi, kırmızının  tonları ile de birleştirmek ve asil bir görünüm elde etmek mümkün.  
 
Yılın öne çıkan detaylarından altın, gümüş ve bakır etkisini aksesuarlarla mekânlarınıza yansıtabileceğinizi de unutmayın. Yeni yıla ışıltılı bir başlangıç yapmak için de birer şans sembolü olan altın ve gümüş aksesuarlar birebir…
 
Fildişi, beyaz, bej gibi klasik renklerin modası hiç geçmese de bu yıl dekorasyonda farklı renkleri denemekten korkmayın deriz… Sizin için en uygun renge karar verirken, renkleri tamamlayıcısı olan renklerle birlikte değerlendirin. Mekânın aldığı ışık, mobilyalarınızın rengi ve dekorasyonunuzun genel hatları gibi unsurları da göz önünde bulundurmanız önemli.
 
2013’de gardırobunuzla birlikte evinizi yenilemek ve yaşam enerjisini yükseltmek için Dyo renk kartelasındaki standart renklere göz atabilir ya da binlerce renk seçeneği arasından kendi istediğiniz rengi yaratmak için Dyo Renk Pınarı ile tanışabilirsiniz.
 
Kaynak: Milliyet

↓↓↓

Bu haber de ilginizi çekebilir

↓↓↓

Trump, Meksika Sınırına Duvar Örme Çalışmalarını Başlattı


ABD Başkanı Donald Trump, 7 ülkeden gelecek göçmenlerin ABD'ye girişini yasaklarken Meksika sınırında duvar örme çalışmalarını da başlattı..

 

ABD Başkanı Donald Trump, başkanlık seçimleri kampanyasında verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye başladı. Bu kapsamda en çok tartışılan Trump vaadleri arasında yer alan Meksika sınırına duvar örme çalışmalarının bugün başlayacağı açıklandı.
 
Suriye, Irak, İran, Yemen, Libya, Somali ve Sudanlılar olmak üzere 7 ülkeden gelecek göçmenlerin ABD'ye girmesini yasaklayan ve bu kapsamda vizeleri askıya alan ABD Başkanı Trump, hala biçok bölgede ABD vatandaşları tarafından protesto ediliyor.
 
Ayrıca Trump, eski ABD Başkanı Barack Obama'nın askıya aldığı Kuzey Dakota ve Keystone XL petrol boru hatları projesini de 24 Ocak Salı günü itibariyle yeniden uygulamaya aldı. Kuzey Dakota ve Keystone XL petrol boru hatları projesi Kızılderililerin kutsal kabul ettiği topraklardan geçecek şekilde projelendirilmiş olup projeye başlamadan önce Kızılderili kabilelerden izin alınması gerektiği ancak Trump'ın yasadışı bir şekilde de olsa projeyi yeniden gündeme aldığı iddia ediliyor.
 
Söz konusu proje Obama zamanında da aynı gerekçelerle New York'ta yüzlerce kişi tarafından proteso edilmişti.
 
 
17-12-2012
Bu haber toplam 9747 defa okunmustur


#
KULLANICI YORUMLARI
#
3. Köprü Tanıtım Filmi
#KONUT KREDILERI
 • #

  120 Ay

  0,82

  #
 • #

  120 Ay

  0,76

  #
 • #

  120 Ay

  0.85

  #
#
#TOKI DUYURULARI
#ANKETE KATILIN
#

Ekonomik Kriz Gayrimenkul Sektörünü Nasıl Etkiler?